» » Голова облдержадміністрації Андрій Балонь має намір завтра відвідати Світловодськ

Голова облдержадміністрації Андрій Балонь має намір завтра відвідати Світловодськ


За попередньою інформацією очільник області Андрій Балонь, завтра, 3 січня відвідає Світловодськ. На 10:30 він приїде до міста Світловодська, а потім ще планує зустрітися з депутатами Власівської селищної ради. 

Причина перша – загальновідома. Зрив початку опалювального сезону у Світловодську, оголошення надзвичайного стану, його скасування і сьогоднішні негаразди. Треба щось робити…

«Питання проходження опалювального сезону у Світловодську залишається на контролі обласної влади. На початку січня планую особисто проінспектувати поточну ситуацію з теплозабезпеченням в місті», – сказав Андрій Балонь 27 грудня.

Сепаратистськими вважає Андрій Балонь настрої жителів селища Власівки щодо виходу з Кіровоградської області і приєднання до Полтавської. Напевне, щоб почути думку депутатів селищної ради, планується зустріч з депутатами.

Джерелом цієї інформації є секретар міської ради Юрій Сапянов. За його словами, представник ОДА зателефонував йому особисто і попередив про приїзд губернатора завтра, 3 січня, на 10:30. Секретар повідомив селищного голову Анатолія Бабаченка про необхідність зібрати депутатів. 

Коли зберуться депутати селищної ради? На це запитання селищний голова ніякої відповіді не надав, бо сам не знає, коли треба. 

Ніяких письмових розпоряджень у міськраді з цього приводу 2 січня на 16:30 немає, стверджує Юрій Сапянов. Але й попередню телефонну інформацію ніхто не відмінив. 

«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!