» » Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус


Як ми вже повідомляли, на першому у новому році засіданні виконкому Світловодської міськради, що відбулося 9 січня, Василь Мороз, директор дитячої спортивної школи №1 разом з квітами і привітаннями отримав свідоцтво про присвоєння закладу другої категорії. Від чого залежить підвищення категорії і наскільки це важливо для колективу школи? Таке питання ми поставили директору і ось що він нам розповів. 

- Відомо, що дитячі спортивні школи мають різні категорії. І чим вона вища, тим кращим вважається заклад. Не дивно, що і ми цього прагнули, добивалися успіхів по всіх показниках. Протягом останніх двох років дотримувалися суворого режиму навчально-тренувальної роботи;  забезпечували етапність підготовки вихованців. Намагалися збільшити кількість вихованців-розрядників, яких підготовлено за останні три роки у кожному виді спорту; досягнули необхідної кількості тренерів-викладачів другої категорії; збільшили кількість власних спортивних споруд; підвищили рівень забезпечення навчально-методичними матеріалами з питань підготовки вихованців; наполегливо працювали над покращенням стану матеріально-технічної бази школи.

Коли я зрозумів, що за всіма критеріями наш заклад має право отримати другу категорію, порушив відповідне клопотання перед виконкомом міської ради. 11 грудня була створена комісія, яку очолила Олена Балюк, перший заступник міського голови. До складу комісії увійшли: начальник управління молоді та спорту, головний економіст фінансового управління, депутат міської ради, представники фізичної культури та спорту міста. 

13 грудня 2019 року відбулося засідання комісії щодо присвоєння категорії КДЮСШ №1, на якому розглядалися показники виконання вимог для одержання категорії спортивною школою. За підсумками одноголосного голосування комісія запропонувала присвоїти комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №1 управління молоді та спорту II категорію. Розпорядженням секретаря міськради Юрія Сапянова від 16 грудня за №159-р нашому закладу було присвоєно другу категорію терміном на 4 роки.

Отримати квіти з привітанням на засіданні виконкому було приємно, але я хочу підкреслити, що це заслуга не лише моя, а й усього тренерського колективу та наших вихованців, які своїми успіхами піднімають рейтинг школи і здобувають спортивну славу Світловодську. 

Записала Тетяна Дроздова

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)