» » Три будинки виконком «відключив» від централізованого опалення

Три будинки виконком «відключив» від централізованого опалення


Чотири питання було розглянуто на першому в цьому році засіданні виконавчого комітету Світловодської міської ради. Всі вони були пов’язані з опаленням.

Засідання, що  відбулося 9 січня, розпочалося з позитиву – головуюча, перша заступниця міського голови Олена Балюк (секретар ради, на якого покладені обов’язки міського голови, Юрій Сапянов – у відпустці, хоча він взяв участь у засіданні) разом із привітаннями та квітами вручила директорові міської КДЮСШ №1 Василеві Морозу свідоцтво про те, що його школі присвоєно другу категорію. Дякуючи за це, Мороз наголосив, що це заслуга усього колективу школи та юних її вихованців із їхніми вагомими спортивними досягненнями.

Далі, перед тим, як перейти до порядку денного, Сапянов подякував урядникам за твердість у питанні роздрібної ялинкової торгівлі, завдяки чому реалізація цього основного новорічного атрибуту велася у виключно у відведених для цього місцях, а не там, де заманеться.

«Жодних нема розправ. Вони доторгували своїми ялинками, де їм було вказано. Ніхто не поніс ніяких там страждань і якихось негараздів», – підвів риску «під ялинками» Сапянов.

Потім він торкнувся пільгових перевезень по місту... Питання застрягло, бо, за його словами, у бюджеті не було передбачено додаткових півмільйона гривень. Тож, це питання було винесено на розгляд найближчої чергової сесії міської ради 21 січня.

Що ж до питань порядку денного, Балюк зазначила, що вони пов’язані з відключенням трьох будинків котеджного типу на вулиці Павлова, 1 і 3 та на Городоцькій, 37 – від системи централізованого опалення. Питання термінове, наголосила вона, бо мешканці цих будинків, у які теплоносій пішов тільки з 3 січня цього року, натерпілися сповна. А одна лежача бабця, взагалі, ледь не задубла від холоднечі у своїй квартирі на Павлова. 

«Дивно, –  додала віце-мер, – 2 січня ми провели міжвідомчу комісію, де погодили ці рішенні, а вже 3-го в ці будинки пішло опалення і ніде нічого не порвало. Окрім Городоцької, 37, де стався порив і затопило квартири».

Та в процесі обговорення виникла заковика – одна квартира на Павлова,1 не погоджується на відключення від централізованого опалення і цю незгоду урядники не вправі ігнорувати. 

«Тому на комісії ми ухвалили рішення дати дозвіл на відключення, тим, хто на це погодився разом із рекомендацією СП ТОВ «Світловодськпобут» вирішити питання щодо забезпечення теплопостачання цієї квартири», – пояснила Олена Балюк.

Врешті рішення про відключення означених будинків від централізованого теплопостачання були дозволені виконкомівцями і вони приступили до розгляду четвертого питання – про тарифи на тепло, яке надає все той же «Світловодськпобут».

Начальниця управління економіки Марія Дмитренко, яка озвучувала це рішення, підкреслила, це теплогенеруюче підприємство, попри виконкомівські нагадування, вперто не надає своїх тарифних розрахунків, керуючись, ймовірно, тим, що закон у таких випадках дозволяє надавати теплоносій на тих же умовах, що й були. Тож, пропонованим Дмитренко рішенням, продовжується дія тарифу, встановленого виконкомом 5 грудня 2017 року з його коригуванням від 26 листопада 2018 року. Тобто, вартість гігакалорії 1762 гривні і 44 грн 10 коп. за квадратний метр опалювальної площі залишатиметься до 1 травня поточного року. Підтримано.

На завершення засідання «поза конкурсом» Сапянов розповів про пристрасті зі згаданими на початку місцевими перевізниками. Мовляв, все їм не те. А от інші перевізники, за його словами, більш комунікабельні – і пільгові перевезення готові забезпечити, і старі напівзабуті маршрути відновити. Врешті з’ясувалося, що цими «іншими перевізниками» виявився ФОП Макаров. Та ані оплесків, ані палких закликів «Гукаємо Макарова!», Юрій Сапянов від урядників, які квапилися на вихід, так і не почув.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані
Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт "Yin Yang"
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували