» » Романтичного вам настрою у день закоханих!

Романтичного вам настрою у день закоханих!


14 лютого відзначатиметься вже таке звичне, але від того не менш загадкове свято – день Святого Валентина. Воно має давню історію. Покровителем свята вважається Валентин – юнак, який проживав у V столітті в Римській імперії. 

За однією версією, Валентин був цілителем, за іншою – священником. У першому випадку вважається, що чоловік за допомогою своєї надсили лікував людей, а ті, у свою чергу, несли йому записки з проханнями про зцілення. Одного разу Валентин за це поплатився і потрапив до в'язниці. Там, мовить легенда, охоронець попросив його вилікувати від недуги свою доньку. Валентин вилікував дівчину, а та у нього закохалася, але 14 лютого Валентина стратили.  Перед смертю він листом зізнався дівчині у коханні. З того моменту і з’явилися «валентинки»…

Обов’язковий подарунок коханій у цей день – «валентинка», виготовлена власноруч. Ось підказка – вирізаєте сердечко з кольорової коробки з-під цукерок, парфумів тощо і пишете один з цих текстів, чи будь-який інший. Головне, щоб від був дуже романтичний…

«Коханий, ти зачарував мене своїм поглядом! Ти зачарував мене своєю мужністю! Ти подарував мені любов і щастя, насолоду і радість! Спасибі за те, що ти є. Я тебе дуже люблю і вітаю з днем Святого Валентина!»

«У день Святого Валентина треба освідчуватися у коханні. Насправді я роблю це кожен день. Я зізнаюся у своїх почуттях, коли говорю тобі «одягнися тепліше», «візьми парасольку»… Але у цей святковий день я хочу сказати тобі просто: «Я тебе люблю!»

Цього дня можна вітати не тільки кохану людину, а й подругу, друга, добрих знайомих, усіх тих, хто вірить у справжні почуття. 

Редакція газети "Світловодськ вечірній" щиросердно вітає усіх наших друзів з Днем закоханих! Бажаємо вам щастя! 

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Мультiмедиа
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої
Проблеми Світловодська у новій аналітичній програмі «Експертер»