» » Після пологів у Світловодську померла 38-річна породілля

Після пологів у Світловодську померла 38-річна породілля


Перші пологи жительки Світловодська Олени М., 1981 року народження,  закінчилися трагічно.

Завідувач гінекологічним відділенням Світловодської ЦРЛ, до складу якого належить і пологовий будинок, Володимир Пудич повідомив нашому виданню про те, що це були перші пологи жінки, робили кесаревий розтин, а наступного дня, 28 лютого, вона померла. Від подальших коментарів відмовився, бо наразі триває службове розслідування, проводиться експертиза. 

Судмедексперт Володимир Максюта, який досліджував тіло, уточнив, що смерть настала 28 лютого о 13:30. Причина смерті встановлена – анемія. Жодного слова більше... Порадив нам звертатися до родичів чи слідчого.

Як нам стало відомо, слідство веде капітан Віктор Задонний, до якого ми негайно зателефонували, але поділитися інформацією він категорично відмовився, посилаючись на таємницю слідства. 

Начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий розповів, що родичі породіллі звинувачують лікарів  у неналежному виконанні професійних обов’язків, тож звернулися до поліції із відповідною заявою.  Інформацію внесено  до ЄРДР за ч.1 ст.140 Кримінального кодексу України: «Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого». Санкцією статті передбачається: позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Слідчі дії тривають. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Светлана
    {text}в Светловодске прочем как и повсюду в постсоветских республиках в мед учереждениях нет ни малейшего уважения к пациентам ! Когда мою маму забрали в больницу с нарушением кровообращения , то уже в боьницн ночью с ней произошел инсульт ! Потому что не ввели тот медикамент который ей был необходим ! старая же , засем с ней возиться ! а мама скромная и не сказала , что дочь из Швейцарии вам все оплатит , . Когда я зашла в палату , то увидела страшную картину , моя мама уже парализованная лежала в общей палате с головой опрокинутой назад ! и никому до нее не было дела ! а дальше было ещё интереснее ! Когда нам не выдавали ее тело , потому что я потребовала квитанцию оплаты за морг ......
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям