» » Врятований з вогню безхатченко помер за дві години у лікарні

Врятований з вогню безхатченко помер за дві години у лікарні


Не встигло охолонути згарище від двох пожеж з людськими жертвами, які сталися 12 березня, як три дні потому вогнеборцям довелося знову рятувати від полум’я людину

За словами начальника 17-ї ДПРЧ Олександра Береста, близько 14:30 15 березня неподалік автостанції, поряд із колишнім напівзруйнованим фонтаном спалахнула колишня пивничка, теж наполовину зруйнована.

Прибулим на місце пригоди рятувальникам, окрім ліквідації пожежі, довелося з її «обіймів» витягати 42-річного громадянина, який, не маючи житла, знайшов прихисток у будиночку колишньої пивнички. Врятованого бідолаху було доправлено до реанімаційного відділення Світловодської ЦРЛ. 

Головлікар ЦРЛ Юрій Котенко, з яким ми зв’язалися слідом, повідомив сумне: 90% опіків тіла, що отримав постраждалий, виявились, на жаль, несумісними з життям – за дві години чоловік помер.

Натомість світлини нашого фотокореспондента, зроблені на місці пригоди 17 березня, якихось значних слідів від полум’я не містять – хіба що обгоріла деревина навісу тієї хатинки. Що дало нам підстави шукати істину в «останній інстанції» –  у судмедексперта Володимира Максюти. Завтра, 18 березня він буде досліджувати тіло і встановить причину смерті. Своїми висновками обіцяє поділитися. 
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Вікторія
    Після згарища від 12 березня по вул.Героїв України 49 залишилися згоріли речі загиблих хазяїв, що розносяться вітром вздовж фасаду будівлі вже більше тижня. Під час жорсткої боротьби проти всесвітньої інфекції міським відповідним службам не цікавий санітарний стан центральної вулиці міста. Це дуже банально ти не цікаво. Хоч перехожі с захватом знімають цю картину на свої мобілки.
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)