» » Карантин у Світловодську стає жорсткішим

Карантин у Світловодську стає жорсткішим


Під його дію потрапили заклади громадського харчування, сфери послуг та розваг, непродовольчі магазини, громадський транспорт і навіть церкви.

Ще вчора, повідомляючи про перебіг позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 березня, ми розповіли, що карантин задля недопущення поширення COVID-19 вводиться з п’ятниці,13-го. Тоді він передбачав призупинення освітнього процесу у навчальних заклад, включно із дитячими садками. Також було призупинено роботу спортивних та культурницьких закладів.
 
І ось сьогодні, 17 березня - нове засідання названої комісії. І теж – позачергове… Судячи по рекомендаціям, запропонованим секретареві Світловодської міської ради Юрієві Сапянову і Власівському селищному голові Анатолієві Бабаченку, карантинні вимоги стають дедалі жорсткішими. 

Отже, від 18 березня, на думку «комісарів», у Світловодську й Власівці потрібно тимчасово призупинити роботу закладів громадського харчування, що означає – закрити ресторани, кафе, бари та пивнички. Власникам постраждалих точок пропонувати організувати доставку замовлень на адреси в он-лайн режимі. Звісно, у цей обмежувальний перелік потрапляють і ринки з реалізації сільгосппродукції.  Ще «під роздачу» попадають різні спортивні заклади, заклади побутового обслуговування населення, салони краси, різні ательє. Також владі пропонується провести перемовини з головами релігійних організацій аби вони припинили масові богослужіння та забезпечили  «встановлення вхідного санітарного контролю», - саме вказано у рекомендаціях комісії. 

Стосовно громадського транспорту… Тут рекомендації поки що звелись до обмеження виходу міських і міжміських автобусів на маршрути і то після проведення їхньої дезінфекції. Саме які маршрути та напрямки підлягають обмеженню – не уточнюється. Це також стосується і потягу, який курсує за маршрутом «Бурти – Недогарки» - рух його теж треба обмежити, а локомотив з вагонами – ретельно дезінфікувати. 

Звісно, до рекомендацій увійшли вимоги до керівників підприємств, установ та організацій забезпечити своїх працівників засобами індивідуального захисту. А тих працівників, що виїжджали до потенційно небезпечних регіонів – взагалі, не допускати до роботи. А ще по можливості – скоротити штатну чисельність. 

А щоби аж занадто не вганяти народ у ступор і відчай такими мірами, вирішено поки що не чіпати продовольчі та господарчі магазини, аптеки, банківські та поштові відділення, АЗС та аптеки. 

І як, наче виправдовуючись, повідомив нам один із членів комісії, перелічене не є їхньою примхою чи видумкою – це є дотримання вимог (з відповідним переліком), що були затверджені Урядом України. І є обов’язковими до виконання. 

фото delo.ua

Автор: Віталій Асауленко

Більше за темами: COVID-19
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)