» » У Світловодську створюють пункт перетримки хворих на коронавірус

У Світловодську створюють пункт перетримки хворих на коронавірус


Перетримають і відправлять на медичну обсервацію до обласного центру, оскільки у Світловодській ЦРЛ   необхідних  приміщень не знайшлося, а будівля інфекційного відділення стоїть пам’ятником безгосподарності міської влади…

Намагаючись тримати нашого читача у курсі, ми постійно оновлюємо інформацію про те, як первинна та вторинна медичні ланки меддопомоги реагують на пандемічні виклики. На жаль, сьогодні нам аж ніяк не вдалося отримати інформацію від головлікаря Світловодської ЦРЛ…  

Більш лояльним був сьогодні Юрій Котенко до Максима Бакуменка (ГР  «Стаття п'ять»). Тож посилаючись на колегу, повідомляємо таке. 

ЦРЛ замовила в області 75 експрес-тестів для швидкого виявлення коронавірусу. Поки що не отримала жодного. Також наша «швидка допомога» має отримати 25 таких тестів.

… Та з другої спроби вашому кореспондентові таки теж поталанило пересіктися цього самого дня (26 березня) з Юрієм Котенком. І сталося це на черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головлікар розставив крапки над «і», вточнивши, що ось-ось неподалік приймального відділення терапевтичного корпусу (Павлова,16), у приміщенні колишнього протитуберкульозного кабінету буде відкрито такий собі ізолятор (пункт перетримки) для осіб з підозрою на коронавірус. Та хворих тут лікувати не будуть – вони будуть утримуватися в очікуванні відправки на обсервацію до Кропивницького.  

У другому кабінеті майже поряд (звідки відселили УЗІ-діагностику), перебуватимуть медпрацівники у відповідній захисній екіпіровці. Їхнім завданням буде догляд і надання доступної допомоги хворим, що перебуватимуть у першому кабінеті.

Подробиці з названого вище засідання з питань ТЕБ та НС – незабаром.

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!