» » Світловодські медичні заклади отримали тести для діагностики ВІЛ
Всі новини

Світловодські медичні заклади отримали тести для діагностики ВІЛ


За І півріччя 250 експрес-тестів для діагностики ВІЛ-інфекції отримали Світловодський центр первинної медико-санітарної допомоги та районна лікарня в якості благодійної допомоги від БО «100 відсотків життя. Кропивницький», а також отримав 100 експрес-тестів для діагностики ВІЛ-інфекції ФОП Сергєєв – лікар приватної медичної практики в м. Світловодськ.  До кінця року благодійна організація планує передати ще експрес-тести на ВІЛ. 

– Ми передали тести в рамках проекту «HealthLink» «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині». Цей проект прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні, дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ, а у разі необхідності – почати лікування.Як відомо, заклади теж закуповують власні тести. Але їх не достатньо, щоб обстежити максимальну кількість людей, зокрема, уразливі групи населення. Кожен повинен знати про свій ВІЛ-статус, адже від того залежить наше життя, – наголосив виконавчий директор БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Костянтин Данильченко.  

У медичному закладі відзначають необхідність такої допомоги, наголошуючи, що намагатимуться охопити обстеженням на ВІЛ-інфекцію максимальну кількість людей Світловодського  району. 

Пройти тестування на ВІЛ можна щодня (крім суботи та неділі) з 8:00 до 16:00 за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова, буд 16, кабінет «Довіра» (№80), а також ФОП Сергєєв: м. Світловодськ, вул. Героїв України, буд 108 б, 1 поверх (ресепшн).  

– Тестування проходить безкоштовно та анонімно. Діагностика займає приблизно п’ятнадцять хвилин. Дізнайтеся свій ВІЛ-статус! Прийдіть за своїм тестом на ВІЛ, – закликають медичні працівники.

Вікторія Семененко
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
Марина Дуженкова – «Міс чарівна україночка 2019»
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується