» » Така кольорова гамма сидушок світловодського стадіону будь-який вірус знешкодить

Така кольорова гамма сидушок світловодського стадіону будь-який вірус знешкодить


Набридло нам, говорить директор спорткомплексу ім. А.Тузовського Володимир Лисак, дерев’яні лавочки, яким кілька десятків років, латати. А от тепер – око радується!


Все, вже можна фотографувати – 750 пластикових сидушок, які замінили собою анахронічні дерев’яні лавки, майже встановлено. 


А втілення цього у життя, розповів нашому виданню Володимир Лисак, розпочалося понад двох років тому, коли він із своїм заступником Миколою Котенком, відшукали десь під Одесою завод з виготовлення подібної продукції, який погодився продати їм ці сидушки, включно із доставкою і декотрими комплектуючими металевими виробами, за 200 тисяч гривень.


Всі ці роки тривав бюрократичний процес, пов'язаний як з бюджетною скрутою, так і з політичними перипетіями у Світловодську. Аж поки своє вирішальне слово не сказала депутатська планово-бюджетна комісія на чолі з Юрієм Лукинським, яка ухвалила клопотання спортивних чиновників. І депутати наприкінці минулого року виділили необхідну суму. 


Ще 200 тисяч гривень - Лисак наголошує на їхній «небюджетності» - витрачено на придбання всього залізяччя, з допомогою якого сидушки було встановлено на їхні природні місця і, власне, на саме встановлення. 


«Додам, що задля цього ми не залучали відповідні фірми й організації… За великим рахунком монтаж і установка сидушок, тобто, саме їх треба у першу чергу нагороджувати орденами, є заслугою двох, вже не молодих, працівників нашого спорткомплексу – Миколи Олександровича Фесенка і Володимира Степановича Барабаша».


… А вище синьо-жовтих трибун прикрашається суддівсько-коментаторський будиночок. Тож, геть скоро на нашому стадіоні не соромно буде проводити будь-які представницькі змагання. Або концерти. Хай тільки карантин скінчиться.

[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…