» » Як браконьєр Валєра світловодську екологію рятував…

Як браконьєр Валєра світловодську екологію рятував…


Почалося все вчора, 30 березня, із дзвінка вашому кореспондентові «порядного браконьєра Валєри» - саме так він представся…


Він, скільки себе пам’ятає, ловить рибу у спосіб не вельми законний. Але водночас, зазначає: стільки шкоди нашим плавням, скільки завдає там хижацька господарська діяльність, не здатні скоїти й сотні браконьєрів, подібних до нього. 


От і зараз він шукає інстанції, які в змозі перешкодити нищенню нашої екології на Дніпрі - в районі однойменного садового товариства з нумерацією «2». Там, за його словами, ударними темпами розбудовується пейтбольний клуб – це така собі «стрілялка», де бажаючі, за відповідну плату (а задоволення не з дешевих), носяться одне за одним озброєні імітованою під справжню зброєю, що стріляє кульками з різнокольоровою фарбою…


«Лівому, коротше, піпець – останнє нерестилище там накриється» - обурювався Валєра.


Про це неподобство було повідомлено екологічному інспекторові Костянтинові Рибачуку.


А наступного дня, зателефонувавши до еколога, з’ясувалося, що тривога, піднята Валєрою, була не марною… Приїхавши з правоохоронцями на місце, повідомив еколог, було виявлено грандіозне будівництво: бульдозер переміщував ґрунт, а «на підхваті» стояла вантажівка «КаМАЗ». Роботяги, звісно, нічого сказати не могли і погукали свого начальника, який невдовзі об’явився.


… За словами Рибачука, хлопчик мажорної зовнішності років 30-ти назвався замовником робіт на ім’я Руслан. На цьому усе - ні прізвища, ні «чиїх він буде», ні якихось документів – ані пари з вуст.


Звісно, що за такого розкладу, правоохоронці роботи зупинили, а техніку, що там була задіяна, відігнали на свій штрафний майданчик.


«Наразі, - додав Костянтин Рибачук, - встановлюються обсяги заподіяної шкоди та хто ж таки там орудував. А ще щось подібне неподалік виявили працівники ГЕС. Відправимось ще й туди».


Наше видання, у свою чергу, уважно все відстежуватиме – щоб діти наші могли бачити живих риб, а не їхні скелети у музеях.


І окреме спасибі браконьєрові Валєрі за вболівання про наше довкілля.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…