» » Як браконьєр Валєра світловодську екологію рятував…

Як браконьєр Валєра світловодську екологію рятував…


Почалося все вчора, 30 березня, із дзвінка вашому кореспондентові «порядного браконьєра Валєри» - саме так він представся…


Він, скільки себе пам’ятає, ловить рибу у спосіб не вельми законний. Але водночас, зазначає: стільки шкоди нашим плавням, скільки завдає там хижацька господарська діяльність, не здатні скоїти й сотні браконьєрів, подібних до нього. 


От і зараз він шукає інстанції, які в змозі перешкодити нищенню нашої екології на Дніпрі - в районі однойменного садового товариства з нумерацією «2». Там, за його словами, ударними темпами розбудовується пейтбольний клуб – це така собі «стрілялка», де бажаючі, за відповідну плату (а задоволення не з дешевих), носяться одне за одним озброєні імітованою під справжню зброєю, що стріляє кульками з різнокольоровою фарбою…


«Лівому, коротше, піпець – останнє нерестилище там накриється» - обурювався Валєра.


Про це неподобство було повідомлено екологічному інспекторові Костянтинові Рибачуку.


А наступного дня, зателефонувавши до еколога, з’ясувалося, що тривога, піднята Валєрою, була не марною… Приїхавши з правоохоронцями на місце, повідомив еколог, було виявлено грандіозне будівництво: бульдозер переміщував ґрунт, а «на підхваті» стояла вантажівка «КаМАЗ». Роботяги, звісно, нічого сказати не могли і погукали свого начальника, який невдовзі об’явився.


… За словами Рибачука, хлопчик мажорної зовнішності років 30-ти назвався замовником робіт на ім’я Руслан. На цьому усе - ні прізвища, ні «чиїх він буде», ні якихось документів – ані пари з вуст.


Звісно, що за такого розкладу, правоохоронці роботи зупинили, а техніку, що там була задіяна, відігнали на свій штрафний майданчик.


«Наразі, - додав Костянтин Рибачук, - встановлюються обсяги заподіяної шкоди та хто ж таки там орудував. А ще щось подібне неподалік виявили працівники ГЕС. Відправимось ще й туди».


Наше видання, у свою чергу, уважно все відстежуватиме – щоб діти наші могли бачити живих риб, а не їхні скелети у музеях.


І окреме спасибі браконьєрові Валєрі за вболівання про наше довкілля.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн