» » Чому Сапянов боїться депутатів?

Чому Сапянов боїться депутатів?


Сьогодні,  2-го квітня вже вкотре Сапянов  заблокував роботу Світловодської міської ради. Тож нагальні проблеми забезпечення лікувальних   закладів препаратами та засобами індивідуального захисту медпрацівників у період спалаху коронавірусу залишаються… проблемами. 

Група депутатів підготувала звернення, зібрала підписи і доручила  апарату ради завчасно повідомити решту обранців, відсутніх серед підписантів, про проведення пленарного засідання сесії міської ради о 10:00 2 квітня, як продовження 82-ї сесії, незаконно закритої Сапяновим. 

На  сесійне засідання доручили запросити  керівників комунальних медичних закладів міста, доповідачів питань порядку денного, спеціаліста загального відділу для  проведення  онлайн-трансляції. Прийшла велика кількість депутатів у засобах захисту, але сесійна зала закрита, кабінет апарату ради зачинений і його спеціалісти відсутні. 

А ми прийшли  вирішувати нагальні проблеми забезпечення лікувальних   закладів препаратами та засобами індивідуального захисту медпрацівників у період спалаху коронавірусу COVID-19  з невизначеним шляхом передавання  та інфікування! Як виявилося, «царьок» Сапянов заборонив начальникам управлінь підніматися у сесійну залу з документами з питань порядку денного 82-ї сесії, яку незаконно він закрив. 

Аналогічна ситуація відбулася й   24-го березня, коли у день засідання Сапянов  видав розпорядження про відміну планового(!) засідання ради, з зачиненими сесійною   залою та апаратом ради, мотивуючи своє рішення карантином. Того дня ми також прийшли у засобах захисту і також не змогли провести пленарне  засідання.

Співставивши факти, виникло питання: чому Сапянову вкрай потрібно, щоб був зачинений апарат ради, який був створений для допомоги депутатам, що здійснюють свої повноваження на громадських засадах?  Відповідь виникла відразу: в апараті ради є комп’ютер зі списками депутатів, бланками документів і… скринька. Та  сама чарівна скринька для бюлетенів таємного голосування, якої він найбільше боїться, бо  вже відправлений у відставку рішенням міської ради №1937 від 24.02.2020 року. 

Тож кабінет секретаря міської ради на даний час займає депутат Сапянов Ю.О., якого не встигли звільнити   у день відставки і який в адмінбудинку веде себе як царьок. Він і блокує роботу депутатів тому, що він їх боїться. І хто його може звільнити? Тут всі дружно згадали В. Козярчука, який у судових інстанціях оскаржує свою відставку та звільнення Сапяновим. В.Козярчук не чіплявся за крісло і виконав  рішення ради, звільнивши кабінет.   Може, не такий вже він був і поганий, якщо є з чим порівнювати?

Надія Мальцева, депутат міської ради
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн