» » Чому Сапянов боїться депутатів?

Чому Сапянов боїться депутатів?


Сьогодні,  2-го квітня вже вкотре Сапянов  заблокував роботу Світловодської міської ради. Тож нагальні проблеми забезпечення лікувальних   закладів препаратами та засобами індивідуального захисту медпрацівників у період спалаху коронавірусу залишаються… проблемами. 

Група депутатів підготувала звернення, зібрала підписи і доручила  апарату ради завчасно повідомити решту обранців, відсутніх серед підписантів, про проведення пленарного засідання сесії міської ради о 10:00 2 квітня, як продовження 82-ї сесії, незаконно закритої Сапяновим. 

На  сесійне засідання доручили запросити  керівників комунальних медичних закладів міста, доповідачів питань порядку денного, спеціаліста загального відділу для  проведення  онлайн-трансляції. Прийшла велика кількість депутатів у засобах захисту, але сесійна зала закрита, кабінет апарату ради зачинений і його спеціалісти відсутні. 

А ми прийшли  вирішувати нагальні проблеми забезпечення лікувальних   закладів препаратами та засобами індивідуального захисту медпрацівників у період спалаху коронавірусу COVID-19  з невизначеним шляхом передавання  та інфікування! Як виявилося, «царьок» Сапянов заборонив начальникам управлінь підніматися у сесійну залу з документами з питань порядку денного 82-ї сесії, яку незаконно він закрив. 

Аналогічна ситуація відбулася й   24-го березня, коли у день засідання Сапянов  видав розпорядження про відміну планового(!) засідання ради, з зачиненими сесійною   залою та апаратом ради, мотивуючи своє рішення карантином. Того дня ми також прийшли у засобах захисту і також не змогли провести пленарне  засідання.

Співставивши факти, виникло питання: чому Сапянову вкрай потрібно, щоб був зачинений апарат ради, який був створений для допомоги депутатам, що здійснюють свої повноваження на громадських засадах?  Відповідь виникла відразу: в апараті ради є комп’ютер зі списками депутатів, бланками документів і… скринька. Та  сама чарівна скринька для бюлетенів таємного голосування, якої він найбільше боїться, бо  вже відправлений у відставку рішенням міської ради №1937 від 24.02.2020 року. 

Тож кабінет секретаря міської ради на даний час займає депутат Сапянов Ю.О., якого не встигли звільнити   у день відставки і який в адмінбудинку веде себе як царьок. Він і блокує роботу депутатів тому, що він їх боїться. І хто його може звільнити? Тут всі дружно згадали В. Козярчука, який у судових інстанціях оскаржує свою відставку та звільнення Сапяновим. В.Козярчук не чіплявся за крісло і виконав  рішення ради, звільнивши кабінет.   Може, не такий вже він був і поганий, якщо є з чим порівнювати?

Надія Мальцева, депутат міської ради
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…