Час допомагати!


Шановні благодійники, підприємці, волонтери, просто небайдужі люди! Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради звертається до благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів стосовно надання допомоги людям, що потребують підтримки.

Глобальна епідемія COVID – 19 змусила усіх переглянути свої цінності та підходи до головного – безпеки життя громадян. Сьогодні кожен з нас складає іспит на людяність. Ми переживаємо часи, коли заклик «Допоможи ближньому» набуває реальних форм конкретних дій.

Просимо небайдужих підключитися до забезпечення продуктовими наборами одиноких людей похилого віку,  осіб з інвалідністю та малозахищених верств населення, які опинилися у складних життєвих обставинах. Нашої підтримки потребує велика кількість мешканців міста, які належать до категорії незахищених верств населення, і щодня список поповнюється новими людьми, які опинилися в умовах соціальної ізоляції.

Для координації дій з надання допомоги вразливим верствам населення, обміну інформацією про проблеми та потреби громадян, для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів Міністерство соціальної політики України ініціювало інформаційну платформу «Допомога поруч».

Ми звертаємося до кожного з вас, шановні благодійники, підприємці, волонтери, просто небайдужі люди!!! Долучайтеся до надання допомоги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо підтримати наших громадян.

Не будьте байдужими, час допомагати! 

Просимо звертатися за телефоном «Гаряча лінія» 72839, 0682488045, сторінка facebook, supszn@ukr.net, 23091198@mail.gov.ua.

УСЗН
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)