» » Роман Шумейко – новопризначений начальник комбінату комунальних послуг

Роман Шумейко – новопризначений начальник комбінату комунальних послуг


З 28 квітня і найближчі п’ять років командувати ринками, вивезенням сміття, освітленням вулиць, кладовищами, водозниженням тощо буде Роман Шумейко, депутат Світловодської міської ради. 


Перед бліц-інтерв’ю з новопризначеним, коротко нагадаємо перебіг подій, що відбулися у комунальній царині Світловодська лічені тижні тому… 15 квітня секретар міськради Юрій Сапянов розірвав контракт з начальником КП «Комбінат комунальних послуг» Олександром Плахотним, який добігає кінця у листопаді поточного року… Сам звільнений називає таке рішення Сапянова помстою за те, що депутат Плахотний був у складі депутатської більшості, яка 24 лютого на «багатосерійній» 82-й своїй сесії проголосувала за його зняття з посади.  


… Щойно знявши Плахотного, секретар вже наступного дня, 16 квітня, підписує контракт на очільництво ККП з маловідомим у світловодському істеблішменті комунальником із Світловодського району Ігорем Вороним. На місяць підписує. Тобто – до 15 травня. 


Аж ось, не минуло й половини контрактового терміну, як Вороний, за власним бажанням складає свої повноваження. І йому на зміну, згідно контракту на 5 років з тим же Сапяновим, 28 квітня приходить Шумейко, який, будучи депутатом світловодської міськради, майже три роки очолював КП «Житлосервіс-2012». А після того, як тодішній міський голова Валентин Козярчук не подовжив у жовтні 2017 року з ним контракт, пан Роман очолив архітектуру Світловодського району.


До слова, до його заслуг у цій іпостасі належить спорудження на набережній Світловодська пам’ятника «Борцям за волю і незалежність України», гроші на який роздобув у держбюджеті нардеп Олесь Довгий.  Пізніше, там же – у районі він очолював комунальне підприємство з обслуговування закладів освіти. 


І ось у перші дні роботи на новому місці – бліц із новопризначеним.


–  Пане Романе, не лаяв вашого попередника – Плахотного хіба що ледачий… Чи відповідають звинувачення дійсності?


–  Те, що на підприємстві не все гаразд, я, як депутат і житель міста, знаю не з  чуток.  Але говорити щось конкретне, погодьтеся, ще зарано. Хоча поверховий аналіз вже має невтішне підґрунтя: куди не кинь – значні борги.


–  З чого почнете роботу?


– Треба поступово розгрібати усі нашарування…


–  Толок буде? Руки не опустилися від побаченого?


–  Руки не опустилися. А щоби був толок – треба прагнення до нього як з боку керівника міста, так і з боку депутатів. У мене таке прагнення є.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)