» » Горить світловодське сміттєзвалище. Бульдозерист там у лютому не так гріб?

Горить світловодське сміттєзвалище. Бульдозерист там у лютому не так гріб?


Також і з благоустроєм міста доведеться потерпіти - карантин висмоктує з міського бюджету всі соки

Головною темою на щоденній оперативці у світловодському «білому домі» 8 травня стала доповідна записка новопризначеного начальника КП «Комбінат комунальних послуг» Романа Шумейка про стан справ на цьому підприємстві. Зазначалося зокрема, що за цим КП мається борг у 1,8 млн грн. Чи не найбільше з усіх його сегментів завинило міське сміттєзвалище – близько 300 тис грн. 

Почалося все з лютого поточного року, коли сміттєзвалище запалало так, що, задихаючись, селяни із прилеглих до нього Павлівки і Вільного ладні були хапатися за вила аби не допустити підвозу нових партій сміття із Світловодська. І лиш втручання обласного Управління ДСНС, яке пригнало на місце пригоди бульдозер із самого Кропивницького, дещо пом’якшило ситуацію… 

Аби та машина працювала як годинник, місцеві обранці виділили з міського бюджету на обвалування сміттєзвалища з пошарової його засипкою і на оплату роботи бульдозериста 260 тисяч гривень. Але останній, працюючи поза контролем, приймаючи «свіже» сміття, не роблячи нової пошарової засипки, тупо згорнув його у місця щойно зробленого обвалування. Тобто, виділені гроші пішли на вітер. Що й причинило через пару місяців нову серію загорянь. Все з початку. 

Тож, цього ж дня по гарячих слідах було скликано міську комісію з надзвичайних ситуацій. Задля приборкання вогню, який не вщухає на сміттєзвалищі навіть попри сиру погоду, місцеві урядовці підтримали ідею невідкладного виділення з резервного фонду міського бюджету 200 тис грн – для залучення відповідної техніки зі сторони. Бо своєї такої у нас немає… Можливо, згадуваного вище бульдозеру із Кропивницького. Щоправда, якщо його вже відремонтували, бо тоді, у лютому, він зламався. 

А ще секретар міськради Юрій Сапянов через наше видання (дивно, що не через радіо!) звертається до громади з проханням поставитись з розумінням стосовно грядущого скорочення обсягу робіт з благоустрою у Світловодську – покосу трави, прибирань абощо. Бо через карантин, суттєво зменшились надходження до міського бюджету і одночасно, не менш суттєво, зросли видатки. На сьогодні, таким чином, показник виконання бюджету складає 82%, проти нещодавніх 118%.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…