» » Радіймо! До Світловодська їде сміттєвоз. Новий

Радіймо! До Світловодська їде сміттєвоз. Новий


Минулої п’ятниці цій щасливій миті передувала тристороння зустріч на «Комбінаті комунальних послуг» за участю його начальника, депутатської комунальної комісії і представника «Альфатексу».

«Альфатекс» – офіційний дилер білоруського автогіганту МАЗ в Україні. Саме він у березні виграв тендер на постачання до Світловодська красеня, зображеного на наших світлинах. 

А передувало цьому січневе рішення міськради, коли  депутати  проголосували за виділення 2 млн 690 тис на придбання нового сміттєвозу для потреб КП «ККП»… Хоча депутат міськради Роман Шумейко, який наприкінці квітня очолив дане підприємство, пропонував придбати два сміттєвози: один – більший, другий – менший. За 3,9 млн грн. Причому – у кредит. Переваги: крупний сміттєвоз доставлятиме сміття безпосередньо на сміттєзвалище, а габарити меншого будуть маневрувати вузькими дворовими проїздами. Причому, взяти оці майже 4 мільйони можна було би у кредит, а не витрачати відразу понад 2,5 млн грн з міського бюджету. Та пропозиція з одним сміттєвозом виявилася тоді вирішальною у депутатському середовищі…

Відтак, про п’ятницю, 8-го… ККП. На зустріч з Шумейком прибув представник цього самого «Альфатексу» і депутати, члени комісії з питань ЖКГ. На ній мали місце обговорення питання подальшої співпраці. А для початку – строки прибуття сміттєвоза, який наразі знаходиться вже у Кременчуці, до Світловодська, як тільки на нього змонтують навісне обладнання. А це, щонайдовше – 10-12 діб. 
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…