» » Сапянов продовжує незаконне будівництво

Сапянов продовжує незаконне будівництво


Незаконне будівництво пам’ятника затопленим селам (за версією виконавця робіт) та східців до набережної на Бульварному узвозі продовжується з мовчазної згоди депутатів міськради, виконавчого комітету та усіх контролюючих органів. 

У приватних бесідах посадовці запевняють, що неодноразово пояснювали секретарю міськради Юрію Сапянову особисто протиправність його дій, але він на це не зважає і робить свою справу. Втім вручити припис, подати до суду за невиконання його вимог, примусити самотужки демонтувати і вивезти побудоване, ніхто не наважується.

Депутат міськради Надія Мальцева вдалася до конкретних дій і направила рекомендованим листом звернення на адресу  в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Юрію Коробову «Про самовільне зайняття земельної ділянки на Бульварному спуску у місті Світловодську». Ось що вона пише: 

«Звертаюся до Вас на прохання  мешканців міста Світловодська щодо самовільного зайняття земельної ділянки  на бульварному спуску, через дорогу від фонтану, депутатом Світловодської міської ради Сапяновим Ю.О., що виконує обов’язки секретаря Світловодської міської ради (разом із повноваженнями Світловодського міського голови з 19.11.2019 року).

У попередні роки він вирубав дерева на спуску до водосховища, а з початку 2020 року, використовуючи службове становище, розпочав будівництво спуску до набережної водосховища і пам’ятника затопленим селам. Наче б то хороша справа, але все здійснюється без проєктів, дозволів і геолого-екологічних висновків. Цими сумнівним діями  та нехтуванням  чинним законодавством пан Сапянов подає негативний приклад для інших мешканців міста щодо самовільного будівництва. Прошу направити інспекцію для перевірки дотримання земельного законодавства».

Чекаємо на відповідь посадовця разом з Надією Мальцевою!
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям