» » Антон Пустовіт повернувся!

Антон Пустовіт повернувся!


Після важкої травми відомий спортсмен, «велобалетмейстер», чемпіон, тренер повернувся до спортивних змагань. Ось що він пише на своїй сторінці у фейсбуці:

- На 102-ий день взяти участь у змаганнях, мабуть, таке можливо лише у велоспорті. Ходити досі не вмію, хоча на велосипеді виглядаю абсолютно здоровим. У цьому краса мого улюбленого виду спорту, він не лише не заважає загоюванню, а навпаки пришвидшує його.

Уже в неділю взяв участь у кантрійному старті Деївські Трейли. По кількості учасників було видно, що народ зголоднів по змаганнях. Зазвичай, стільки збирається лише на етапах Кубка України.

Перед стартом вирішив, що змагання пройде у форматі участі, а не боротьби за місця. Тому всі спуски пройшли в save mode стилі. Кажуть, що після серйозних травм у гонщиків з`являється фобія падіння. у моєму випадку це був би непоганий варіант, проте, фобія зникла ще на етапі прикатки. Під час гонки як би не намагався акуратніше їхати - руки мене все одно не слухалися: пальці відпускали гальма, руки адово вирулювали на серпантинах… 

…Вирішив всіх відпустити, щоб уникнути небезпеки на першому вузькому повороті. Далі їхав спуски та підйоми, як вмію. Доїхав до 6-го місця. Дуже дякую всій команді підтримки, що кричалками та пляшками мотивувала більше за суперників!

Дякую організаторам змагання за цю оазу докарантинного життя! Атмосфера – супер, фото – супер, траса підговлена як треба – місць де можна перегнати вдосталь, все покошено. І, звісно, дякую погоді за промені літа!

«СВ» 
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям