» » Антон Пустовіт повернувся!

Антон Пустовіт повернувся!


Після важкої травми відомий спортсмен, «велобалетмейстер», чемпіон, тренер повернувся до спортивних змагань. Ось що він пише на своїй сторінці у фейсбуці:

- На 102-ий день взяти участь у змаганнях, мабуть, таке можливо лише у велоспорті. Ходити досі не вмію, хоча на велосипеді виглядаю абсолютно здоровим. У цьому краса мого улюбленого виду спорту, він не лише не заважає загоюванню, а навпаки пришвидшує його.

Уже в неділю взяв участь у кантрійному старті Деївські Трейли. По кількості учасників було видно, що народ зголоднів по змаганнях. Зазвичай, стільки збирається лише на етапах Кубка України.

Перед стартом вирішив, що змагання пройде у форматі участі, а не боротьби за місця. Тому всі спуски пройшли в save mode стилі. Кажуть, що після серйозних травм у гонщиків з`являється фобія падіння. у моєму випадку це був би непоганий варіант, проте, фобія зникла ще на етапі прикатки. Під час гонки як би не намагався акуратніше їхати - руки мене все одно не слухалися: пальці відпускали гальма, руки адово вирулювали на серпантинах… 

…Вирішив всіх відпустити, щоб уникнути небезпеки на першому вузькому повороті. Далі їхав спуски та підйоми, як вмію. Доїхав до 6-го місця. Дуже дякую всій команді підтримки, що кричалками та пляшками мотивувала більше за суперників!

Дякую організаторам змагання за цю оазу докарантинного життя! Атмосфера – супер, фото – супер, траса підговлена як треба – місць де можна перегнати вдосталь, все покошено. І, звісно, дякую погоді за промені літа!

«СВ» 
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську