» » Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)

Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)


Ринок «Світанок» планує скласти гідну конкуренцію супермаркетам. Хоча, дивлячись на найсвіжіші світлини з цього ринку нашого фотокореспондента Ігоря Котлярова, виникає сумнів щодо цього переконання нового директора.  

І він дійсно новий – Сергій Стовба лиш від 13 травня поточного року очолив дільницю по обслуговуванню торгівлі  КП «Комбінат комунальних послуг» – так офіційно йменується ринок «Світанок», що на Обеліску. Таким чином, говорить Сергій, він відгукнувся на пропозицію щодо цієї посади від свого колеги по депутатському корпусу, директора КП «ККП» Романа Шумейка. До цього 38-річний Стовба і в правоохоронних органах працював, коли вони ще міліцією звалися, і в охоронних структурах, і на водоканалі. І „світанкову” проблематику знає не з чуток – 12 років його дружина тримала торговельну точку на цьому ринку... 

І краще, за його словами, там не стало – вирізалося все, що можна. Вирізається і зараз. Але, якщо до Стовби – на металобрухт, то при Стовбі – заради реконструкції. 

–  Зараз вирізаються останні дві ферми. Тільки це буде зроблено, на ринок «загонять» підйомний кран. І все для того, щоб на територію мали змогу заїжджати автівки – як вантажні, так і легкові, з яких аграрії могли би торгувати, як-то кажуть, з коліс, – розкрив найближчі плани директор "Світанку”.


 Це, приблизно так, як було до карантину на протилежному боці «суботнього» ринку?

–  Не приблизно – а так само. До речі, зараз виконкомом розглядається наша з Романом Шумейком пропозиція щодо розширення нашої дільниці і на ці площі (протилежний бік від «суботнього ринку», який є приватною власністю, прим. авт.). І в разі схвалення – там також, після незначної реконструкції, селяни зможуть реалізовувати свою продукцію з більшою вигодою для себе. Адже «містове» у нас становить 1 грн 70 коп. за квадратний метр, а за огорожею «суботнього» ринку – аж п’ять гривень. 

 Коли продавцям вигідно, то – добре. А покупцям?

–  І покупцям... Адже, коли за місце платиш менше – можна й ціну на свою продукцію знижувати. Наприклад, помідори вже зараз на «Світанку» коштують 15 гривень за кілограм. А у наших супермаркетах скільки, знаєте? А якщо ми ще й реконструкцію завершимо, щоб овочі та фрукти реалізовувалися ледь не з грядок та садів...


Напевне, супермаркети не витримають конкуренції… Принаймні, щодо овочів та фруктів.
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Мультiмедиа
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?