» » Порошком, зовні схожим на хлорку, труїть істот, зовні схожих на котів, істота, зовні схожа на людину

Порошком, зовні схожим на хлорку, труїть істот, зовні схожих на котів, істота, зовні схожа на людину


Принаймні, одне кошеня, вже точно, сконало у муках. Ветеринар, що робив розтин, був шокований від побаченого – внутрішні органи тваринки буквально вигоріли. А що світловодські внутрішні органи?

 

Сигнал до нас надійшов від міської ГО „Зоозахист Світловодська”, мовляв, зарадьте розголосом: на Героїв України,67 одна жінка влаштувала справжній ҐУЛАҐ для котів, які проживають у дворі та підвалі цього будинку. 

 

Як повідомила волонтерка-зоозахисниця Карина Крамер, мешканці того будинку звернулися до них тижні три тому. Зафіксувати, що саме та тітка, яка в цьому геноциді підозрюється, розкидає отруту безпосередньо, не вдалося – лиш відео, де вона лається із зоозахисниками. Але є свідки, говорить Карина. І є заява до поліції. І не одна. 

 

... Вплив хлору, який використовується – як у порошку, який розкидається під будинком і підвалі, так і його водяний розчин, яким коти втамовують спрагу, миттєвого ефекту не дає. П’ючи отруту і злизуючи її з лапок, тварини прирікають себе на повільну страждальницьку смерть. 

 

Поліція, повідомив начальник світловодської поліції Андрій Гулий, до якого ми звернулись з докором від зоозахисників щодо її бездіяльності, кілька разів, за його словами, виїздила на місце злочину. Але, щоби підозрювана перетворилася на обвинувачувану, треба беззаперечні докази. А їх немає.

 

Такі докази будуть, відповіли зоозахисники – ми відтепер по черзі там днюватимемо і ночуватимемо і таки застукаємо (в прямому і переносному сенсі) шкуродерку на гарячому, і з цими доказами доправимо її прямісінько до поліції. А може нагодуємо її її ж „дарами” безпосередньо на місці злочину.

[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям