» » Міська владо, не засмічуй вид на море білбордами!

Міська владо, не засмічуй вид на море білбордами!


... Спочатку там навесні, за лічені метри до моря з’являється перший здоровенний білборд, який закликає утеплюватися. А на черзі ось-ось – вже й місце бетоном залите – з’явиться ще один подібний рекламний щит!

Вулиця Городоцька (колишня Єгорова), як відомо, розпочинається від набережної Кременчуцького водосховища. Саме її відтинок і до міської автостанції, точніше, навпаки, якщо від автовокзалу дивитися у бік моря – відкривається вид на наше море. Мальовничий вид! Так хочеться піти у цьому напрямку – помилуватися водичкою. Особливо, коли вона ще не зазеленіла...

Але зараз, наче чиєюсь зловісною рукою, ця мальовничість нівелюється, переконаний наш співрозмовник.  Білбордами нівелюється... 

Мешканець будинку на Приморській, 2 Роман Глущенко, якій, разом із своїми сусідами, Віктором Регешею, Тарасом Нечипоруком (й інші сусіди з ними погоджуються), а також – Тетяна Медяник і Володимир Капша, які є власниками ресторанних комплексів «Камелот» і «Леві» відповідно, розташованих у цій місцині, занепокоєні й обурені.

... Спочатку там навесні, за лічені метри до моря з’являється перший здоровенний білборд, який закликає утеплюватись. А на черзі ось-ось – вже й місце бетоном залито – з’явиться ще один подібний рекламний щит!

«І що бачитимуть мешканці та гості нашого міста, які забажають оглянути краєвиди нашого водосховища в історичній частині Світловодська?

Адже увесь живописний вид тут закриватимуть оці два гігантські білборди!

Наша ініціативна група, утворена з перелічених осіб, не сумнівається, що міськвиконком дав «добро» на встановлення даної реклами на законних підставах. Але нашим можновладцям не треба забувати, що тимчасова вигода у вигляді плати за рекламу не повинна спотворювати міські краєвиди, адже це візитівка нашого міста. Розуміючи це і створюючи привабливість навколишньої території, наприклад, Володимир Миколайович за власні кошти заасфальтував дорогу, були посаджені дерева, будується громадський туалет. Чимало для благоустрою території було зроблено і з боку власниці «Камелоту».

То виходить, що поки хтось намагається створювати позитивний імідж нашого міста, влада робить всупереч, перекриваючи тут візуальний доступ до красот нашого моря», – говорить Глущенко. 

За роз’ясненням ми звернулися до головного архітектора міста Сергія Батяшова... 

«Існують певні правила і норми, згідно яких вирішується, заборонити чи дозволити встановлення тих чи інших об’єктів. У даному випадку у виконкому не було жодних підстав для відмови на встановлення там об’єктів зовнішньої реклами», – лаконічно відповів чиновник. 

Звісно, така відповідь аж ніяк не задовольнить членів цієї ініціативної групи. А значить, «білбордівська» тема матиме продовження. Ну, а ми повідомлятимемо про її перебіг.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн