» » Поліція поки що не реагує, не зважаючи на акт розтину

Поліція поки що не реагує, не зважаючи на акт розтину


Світловодські зоозахисники налаштовані рішуче, адже життя не тільки людини має велике значення

Не так давно ми повідомляли про замах на життя цілого сімейства котів, які знайшли сусідство з людьми, що мешкають у гуртожитку на Героїв України,67. І не просто замах – кілька котиків, через розкидану біля будинку хлорку, сконали…

Зоозахисники запідозрили у злочині одну тамтешню тітку, яка, натомість, стверджує, що і отруту вона не розкидала, і котики сконали від чогось іншого, ну, наприклад, собака вкусив або з дерева впали. Тож небайдужі до долі тварин люди, з метою не залишати зло безкарним, тільце одного з загиблих кошеняток передали на розтин.

От що про його результати повідомляє волонтерка-зоозахисниця Карина Крамер:

«Згідно документу про результат розтину, смерть кошеняти настала не через якихось там фізичні травми, а в результаті отруєння. Шлунок, йдеться у висновках, має сильне запалення, а слизова оболонка відшаровується. Тобто, внутрішні органи жертви фактично вигоріли. Уявляєте, як мучилася жива істота, перед тим, як померти. І скільки тривала ця мука! Ми неодноразово зверталися до правоохоронних органів. Але нам увесь час казали приблизно те ж саме, що і наша підозрювана живодерка».

Але 1 липня, «озброївшись» незаперечним доказом у вигляді експертного висновку по розтину, а ще свідком, який все бачив, Карина знов пішла до поліційного відділку. 

Там, каже дівчина, її уважно вислухали і, посилаючись на зайнятість, свідка не допитали, пообіцявши це зробити, коли прибудуть на місце події.

«Але, з якогось переляку, поліцейський чин пообіцяв це зробити об 11 годині вечора. Може він «приколовся», подумала я, – розповідає Карина Крамер. – І дійсно, «приколовся», бо нікого так і не було ні на обіцяну годину, ні пізніше... Ми ще пару днів почекаємо після чого звернемося до прокуратури».

фото із соціальних мереж

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)