» » Підтримайте місцеву петицію про створення громадських туалетів у Світловодську!

Підтримайте місцеву петицію про створення громадських туалетів у Світловодську!


На платформі електронної демократії DEM активний громадянин міста Олег Перешеін зареєстрував місцеву петицію «Про створення мережі громадських вбиралень у місті Світловодську». 

Cуть петиції він виклав аргументовано і переконливо. Варто прочитати увесь текст. 

 – Забезпечення гідних та комфортних умов життя – одне з найважливіших завдань сучасного міста. Наразі жителі та гості міста, зокрема й представники маломобільних груп, не мають можливості реалізувати базові людські потреби в громадських місцях. Ця проблема – варварський та принизливий прояв теперішньої сучасності. 

Сьогодні містяни вимушені вигадувати способи потрапити до закладів громадського харчування, культури або нарікати себе на огидний досвід малочисельних комунальних вбиралень, аби реалізувати свої людські потреби. Відповідно до санітарної норми, у місті мають працювати щонайменше дві вбиральні на квадратний кілометр. Згідно ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» п.9.3 не менше одного санітарного приладу на 1000 чоловік населення. Наявність доступних громадських туалетів – це питання цивілізаційного вибору, а їх комфорт та зручність свідчать про повагу до людської гідності.

Чого ж вимагає автор петиції? 

Побудувати у місті безкоштовні громадські вбиральні у кількості, що відповідає санітарним нормам. А ще він хоче, щоб план та місце їх будівництва було погоджено з мешканцями міста. 

На думку автора у цих вбиральнях слід передбачити умови для відвідування маломобільними групами населення. 
Обов’язково треба буде  позначити всі наявні вбиральні на інтерактивних мапах. 

Останньою вимогою петиції автор прописав право на вільне (безперешкодне) та безоплатне відвідування громадської вбиральні кожною людиною у місті. 

Якщо ви поділяєте думки Олега Перешеїна, підпишіть петицію! 

Збір підписів розпочався 9 липня 2020 р. До кінця збору підписів залишилося 89 днів, але активності – ніякої. Мій голос 10 липня був лише восьмим! 

Підтримаємо добру справу – безперечно, обтяжливу для міського бюджету, але надзвичайно важливу для жителів і гостей міста. Повинні ж ми хоч невеличкий крок зробити у бік цивілізованого світу…

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн