» » Дві комісії вирішили навести лад на сміттєзвалищі. Негайно!

Дві комісії вирішили навести лад на сміттєзвалищі. Негайно!


В області позиваються до суду на світловодських керманичів з вимогою закрити небезпечний об’єкт

Сьогодні зрання, 17 липня, на прохання секретаря Світловодської міської ради Юрія Сапянова відбулося  позачергове засідання депутатської комісії з питань ЖКГ. Позачерговість була  викликана тим, що вчора Сапянова та директора КП «Комбінат комунальних послуг» Романа Шумейка  викликали «на килим» до обласного Департаменту екології та природних ресурсів, де світловодцям було повідомлено про судові позови на них. Задоволення цих позовів призведе до примусового закриття міського сміттєзвалища. 

Міській владі інкримінується, зокрема, не проведення комплексу заходів з сортування і розподілу сміття. Таке зволікання часто-густо призводить до регулярних самозагорянь сміття у місці його скупчення – на сміттєзвалищі. Від чого потерпають селяни навколишніх сіл – Павлівки та Вільного. І звісно, потерпає довкілля...

Тож, думайте, залишаючи засідання, сказав Сапянов, кваплячись вже на позачергове засідання міської комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій. Ї

Та на тому засіданні основним питанням виявилася боротьба з коронавірусом – визначалися, що мають роботи різні служби в умовах послаблення карантинних вимог. Але було б несправедливо говорити, що питання сміттєзвалища не згадувалося – Юрій Сапянов розповів членам комісії про свою вчорашню поїздку до Кропивницького. Інформацію секретаря взяли до відома і вирішили забезпечити дотримання санітарних норм у Світловодську та на Власівці з терміном виконання до 31... грудня 2020 року. А от щодо недопущення фактів загоряння сміття та задимлення території сміттєзвалища безпосередньо, то тут термін виконання більш стислий – негайно.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Сергей
    Сначала бывший мер восхвалял Плахотного и годами не замечал что предприятие катится в пропасть . Свалка это только одна из проблем ККП, а самое интересное то что великий коммунальщик Плахотный продолжает работать на ККП и новые городские руководители вместо его увольнения для него даже придумали новую строчку на самом убыточно участкеККП .Вот что депутатский мандат делает . Про интересы громады никто даже не вспоминал.
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)