» » Ларіна облили фарбою у Світловодську

Ларіна облили фарбою у Світловодську


Білборди, що розташувалися біля четвертої школи та в районі автостанції у Світловодську, з портретом одного з найефективніших очільників Кіровоградщини – Сергія Ларіна, у ніч з 3 на 4 серпня невідомі правопорушники облили фарбою. 

Зрозуміло, що люди, які пішли на цей вандалізм, бояться відкрито і аргументовано виступати проти політика і державного службовця, тож і обрали такий «революційний» метод. Почерк вгадується, але називати нероб, які не здатні на добрі вчинки, та й на елементарну трудову діяльність, не буду. Дуже хочу, щоб ними зайнялася поліція і довела,  що так вчиняти негарно, що за це неподобство обов’язково настане відповідальність. Треба відбити бажання у вандала псувати будь-що, не тобою створене! 

Мене, як людину і підприємця, обурюють подібні «акції». Хтось вирішив за цілий мікрорайон, що парк, який я за власний рахунок почав будувати біля Михайлівської церкви, нікому не потрібен. Почали з псування окремих деталей паркану, а з часом крушили вже усе, що бачили. Хтось відповів за злочин? Ні! Скільки людей обурилися, написали заяву до поліції, стали на захист парку, у якому мами і бабусі могли б гуляти з дітьми і онуками, а молодь знайшла би для себе комфортну зону відпочинку, не гіршу, а навіть кращу за світловодську набережну? Я таких людей не знаю, на жаль. Але переконаний, що вони є, тільки бояться вголос говорити про правопорушників. Тож для позитивних людей і разом з ними я продовжу свою справу, відновлю потрощене і добудую парк на березі Великого озера. 

До чого прагнуть вандали?  Думаю, перш за все, вони хочуть, щоб ми розцінили їхні «акції» як протест проти конкретної політичної сили і проти мене особисто, як депутата Кіровоградської обласної ради, активного жителя Світловодська, небайдужого до його проблем. Мовляв, знайте, ви тут небажані, є інші, справжні патріоти у вишиванках, які ходять пішки, чи користуються велосипедом, а не на «крутих» авто їздять, за ними – наше майбутнє. 

Упевнений, що більшість жителів Світловодська давно розібралися хто є хто і ніколи не підуть на поводу у тих, хто нічого помітного у своєму житті не створив – не посадив дерево, не побудував будинок, не виростив сина… Народна мудрість. До неї варто прислухатися… 

Костянтин Каспров
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Noname
    надо было говном, а не краской
Популярне
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Мультiмедиа
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?