» » Пляж в Андрушчиному яру Світловодська відсьогодні – чистий!

Пляж в Андрушчиному яру Світловодська відсьогодні – чистий!


До цієї доброї справи доклали неабияких зусиль Костянтин Каспров з дружиною Таісією та невелика група небайдужих до долі міста Світловодська людей. Костянтин аж мозолі натер!

Організатор заходу дякує його ініціатору –  Олегу Воронову, який прочитав у соціальних мережах заклик керівника чи не найдієвішої у Світловодську громадської організації «Наше місто» навести лад на території, і запропонував розпочати з пляжу.

Чому б і ні, –  подумав Каспров. –  Через карантинні обмеження більшість світловодців не змогла поїхати на заморські курорти чи навіть до добре знайомих українських. Погода нас балує – не зважаючи на останній місяць літа – тепло і сонячно. Тож пляжний сезон продовжується! 

І от сьогодні, 6 серпня, Костянтин Каспров зібрав друзів і Андрушчиному яру. Те, що вони там побачили, неприємно вразило усю групу ентузіастів. Але очі бояться, а руки роблять…


Коли до них приєднався дуже енергійний і харизматичний чоловік – Олександр Іванович Адамович, тренер з віндсерфингу, який дуже зацікавлений у чистоті пляжу, бо саме тут має намір побудувати спортивну базу для тренувань, градус натхнення зріс нечувано!


Каспров сміється: 

«Я собі аж мозолі натер!»

Що було і що сталося – дивіться на фото. Вражаюча різниця!

«Тож усе у наших руках, –  упевнений Костянтин, –  Змінити статус міста із занедбаного на чистий, охайний, квітучій ми можемо. Зрозуміло, якщо, до моїх ініціатив приєднаються люди, які по-справжньому, люблять Світловодськ і бажають добра його жителям».  
 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську