» » Використовувати міський пляж та несанкціоновані місця купання не рекомендується!

Використовувати міський пляж та несанкціоновані місця купання не рекомендується!


На міському пляжі виконавча влада так і не спромоглася організувати медичне обслуговування, рятувальників, вивезення сміття, не змогла навіть завезти чистий пісок. Що вже говорити про несанкціоновані місця відпочинку!

Тож Тетяна Кривошея, начальник Світловодського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Кіровоградській області не радить використовувати жодне з місць для купання. Чому? Читайте нижче.                                                                                           
            
Держпродспоживслужба інформує населення та гостей міста про стан якості води з пляжів, що використовуються для відпочинку на воді.

За даними  Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» відібрані у серпні проби води з несанкціонованих місць купання в районі колишнього заводу ІКІ на Власівці та в райні Андрушчиного Яру не відповідали вимогам нормативних документів за мікробіологічними показниками та показниками запаху. Не відповідала за мікробіологічними показниками   і проба піску зі стихійного пляжу смт. Власівка. Враховуючи, що обидва місця купання розташовані поблизу водосховища, не останню роль у незадовільній якості води відіграло вже звичне для нашої місцевості сезонне явище — цвітіння синьо-зелених водоростей. 

Дані щодо якості питної води та піску з міського пляжу в районі озера   Довгого відсутні. При цьому нагадаємо, цей пляж так і залишається не готовим до повноцінного прийому відпочиваючих за санітарно-технічним станом: залишаються не вирішеними питання медичного обслуговування та рятувальної станції, підсипки чистого піску, організації збору та вивозу побутових відходів. 

Враховуючи все вищевикладене, Держпродспоживслужба не рекомендує використовувати міський пляж та несанкціоновані місця купання в районі Андрушчиного Яру та в смт Власівка для купання, а у випадку відвідування місць масового відпочинку на воді - не нехтувати правилами особистої гігієни та іншими заходами профілактики інфекційних захворювань. 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Мультiмедиа
А у Світловодську – волейбол!
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої