» » Світловодський виконком залишив АТП 13507 на узбіччі

Світловодський виконком залишив АТП 13507 на узбіччі


Перепрошуємо, нас трішки дезінформували стосовно того, що чергове засідання виконкому Світловодської міської ради відбудеться 4 вересня. Воно ж відбулося на день раніше...

Наша інформація з ним пов’язана стосувалася скарги на адресу урядників від „Світловодського АТП 13507”, які на своєму засіданні 21 серпня не допустили це підприємство до участі у конкурсі з обслуговування міських пасажирських маршрутів. Для цього у виконкомівців було дві підстави: відсутність у пакеті поданих документів відомостей про зареєстроване належним чином право на користування земельними ділянками; відсутність транспортних засобів для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

Таким чином ще один претендент - "Світ-Автолеґіон" і переміг на конкурсі, який відбувся 26 серпня. Допоки виконком, запланований на 3 вересня, не затвердив результати конкурсу, АТП на його адресу направило скаргу із закликом скасувати результати даного конкурсу. Її доповнюють обґрунтовані спростування інформації як по землі, так і по спеціалізованому транспорту.   

Виступаючи на засіданні виконкому з відповідним блоком питань в. о. начальника управління економіки Крістіна Ахтирська нагадала його членам про скаргу... Та урядники нічого скасовувати не стали, просто взявши цю скаргу до відома. 

А ще, у продовження перевізницької теми головуючий Юрій Сапянов похвалився присутнім, що незабаром у Світловодську може з’явитися новий маршрут - щойно до міста приїздив з Кропивницького екперт, який вивчав нюанси цього маршруту. «23а» він зватиметься. На відтинку від автостанції до Ревівки він такий, як і звичний 23-й маршрут. Відмінності починаються на самій Ревівці. Що, за словами Сапянова, буде дуже зручно для тамтешніх мешканців.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську