» » Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав

Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав


Нещодавно у світловодську МСК ім. Тузовського пройшов вже традиційний баскетбольний турнір серед юнаків 2007 року народження «Осінь-2020». Три дні гатилися…

Сім високо-рейтингових команд України з’їхалися до Світловодська. Точніше, шість: дві з Кременчука – «Нафтохім» і «Кремінь», дві з Черкас – два склади «Черкаських мавп» і Школа олімпійського резерву з Полтави. 

Тренер же світловодських «Комет» Володимир Лисак, задля того, щоб ніхто з них не сумував на лаві запасних – всіх «вигнав» на поле. Тобто розділив свою команду навпіл і стали вони «Комети-1» і «Комети-2». І не прогадав – обидві «Комети» лишень порадували свого тренера. Що особливо важливо напередодні старту чемпіонату України, у якому візьме участь ця світловодська команда.

Тож у боротьбі за 3 місце «Комети-1» упевнено, із рахунком 73:46 обіграли «Кремінь». У фіналі ж зійшлися «Комети-2» з маститими «Мавпами». Гатились – аж курява здіймалася! Та черкасці таки вирвали у наших перемогу – 92:84.

Але тренер Лисак тільки тішиться, бо програти із незначним розривом таким монстрам баскетболу, як «Мавпи» – одне задоволення… Також пан Володимир у зв’язку з карантином додає, що турнір відбувся з дотриманням усіх необхідних вимог – скринінґ та лікарі напоготові і без вболівальників на трибунах. І неодмінно дякує традиційного мецената світловодського баскетболу, власника ТМ «Королівський смак» Віктора Короля за неоціненну спонсорську допомогу.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську