» » Попередню оплату за послуги з теплопостачання буде зроблено!

Попередню оплату за послуги з теплопостачання буде зроблено!


У нашому випадку це значить, що за газ буде заплачено і опалювальний сезон розпочнеться вчасно. 

Як ми повідомлялиу вівторок, 29 вересня, за 16 днів до початку опалювального сезону  голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко зустрівся з секретарем Світловодської міськради Юрієм Сапяновим та гендиректором СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергієм Московським. Мова йшла про проблеми, з якими знову, як і в минулому році, зіштовхнувся Світловодськ – немає грошей на оплату за розподіл природного газу. 

Як стверджує Сергій Московський, там, у кабінеті голови ОДА, вони домовилися про негайне скликання позачергової сесії Світловодської міської ради з цього приводу і Юрій Сапянов пообіцяв очільнику області проголосувати за відповідне рішення про попередню оплату послуг з теплопостачання. 

І ось 2 жовтня відбулася дев’яноста позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На розгляді одне з питань: «Про надання дозволу на здійснення попередньої оплати послуг теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» за жовтень – листопад 2020 року». Після обговорення проєкту рішення, внесення до нього змін і уточнень, голосування: 22 депутати -«за», 2 утрималися. Хто ж ці люди, які готові залишити місто без тепла заради власних амбіцій? Це Юрій Сапянов та Тетяна Ковальчук-Москаленко

Сергій Московський, звісно, зрадів такому розвитку подій, і тут же заходився доповідати Андрію Назаренку про те, що рішення ухвалене, але Сапянов слова свого не дотримався. Про що гендиректор СП ТОВ «Світловодськпобут»  і розповів журналістам. 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська