» » Попередню оплату за послуги з теплопостачання буде зроблено!

Попередню оплату за послуги з теплопостачання буде зроблено!


У нашому випадку це значить, що за газ буде заплачено і опалювальний сезон розпочнеться вчасно. 

Як ми повідомлялиу вівторок, 29 вересня, за 16 днів до початку опалювального сезону  голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко зустрівся з секретарем Світловодської міськради Юрієм Сапяновим та гендиректором СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергієм Московським. Мова йшла про проблеми, з якими знову, як і в минулому році, зіштовхнувся Світловодськ – немає грошей на оплату за розподіл природного газу. 

Як стверджує Сергій Московський, там, у кабінеті голови ОДА, вони домовилися про негайне скликання позачергової сесії Світловодської міської ради з цього приводу і Юрій Сапянов пообіцяв очільнику області проголосувати за відповідне рішення про попередню оплату послуг з теплопостачання. 

І ось 2 жовтня відбулася дев’яноста позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На розгляді одне з питань: «Про надання дозволу на здійснення попередньої оплати послуг теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» за жовтень – листопад 2020 року». Після обговорення проєкту рішення, внесення до нього змін і уточнень, голосування: 22 депутати -«за», 2 утрималися. Хто ж ці люди, які готові залишити місто без тепла заради власних амбіцій? Це Юрій Сапянов та Тетяна Ковальчук-Москаленко

Сергій Московський, звісно, зрадів такому розвитку подій, і тут же заходився доповідати Андрію Назаренку про те, що рішення ухвалене, але Сапянов слова свого не дотримався. Про що гендиректор СП ТОВ «Світловодськпобут»  і розповів журналістам. 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Це було захопливо, емоційно та весело!
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Мультiмедиа
Парк культури у День міста: презентації, виставки, конкурси і «Оксамитові зустрічі»
Фестивалю «Щаслива Я» у Світловодську сприяла навіть погода!
Меморіальну дошку на честь Віталія Короля відкрили на будівлі СПТУ №5
Акція «Вдягни серце у вишиванку» відбулася у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Рій «Укроп» з Павлівського НВО – переможець змагань