» » „Добрада” у Світловодську проводжала літечко

„Добрада” у Світловодську проводжала літечко


Та воно, судячи з погоди, було іншої думки

Погода за кілька днів до міні-спартакіади для людей з особливими потребами у парку ім. Т.Г.Шевченка, яку організували голова світловодської „Добради” Олена Шаньґіна та її мама Антоніна Федотівна, була не „льотна” – мряка. А от 4 жовтня, коли „добрадівці” зустрілися - наче на замовлення, лагідно світило сонце, забезпечуючи учасників комфортною температурою повітря. Враження було таким, що літо, яке зібралися вони проводжати своїми змаганнями, і не збирається на південь. 

Перед тим, як почати, до зібрання з вітальними словами звернулися голова обласної Спілки інвалідів (на громадських засадах) України Сергій Подорожний, який спеціально для цього прибув з Києва, де він віднедавна очолює відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, начальник міського управління освіти Геннадій Френкель і давній друг і порадник „Добради”, інспектор міського управління Держпраці Анатолій Шумейко та вже згадувана Антоніна Шаньґіна (Олена, на жаль, через хворобу, прибути до парку не змогла). Точніше буде сказати, що це були не стільки привітання, скільки відверта розмова про сьогодення людей з особливими потребами, особливо, напередодні місцевих виборів. 

І ось директор світловодської КДЮСШ №1 Василь Мороз дав команду розпочати міні-спартакіаду з п’яти спортивних дисциплін - настільний теніс, бадмінтон, дартс, кеглі, які судив він особисто та його помічники – завуч спортшколи Ольга Доценко і тренер Юрій Василенко. А ще – городки, якими заправляв спортивний ентузіаст Олександр Форостяний.  

... Ми не будемо перелічувати переможців, які були нагороджені грамотами, медалями й подарунками від міського управління молоді та спорту і КДЮСШ №1, та від традиційних доброчинців нашої „Добради” – ТДВ „Об’єднання „Дніпроенеробудром” (гендиректор Іван Марон) і Головного заводу цього Об’єднання, де директором Михайло Бур’янський. Бо ж головне – чудовий настрій учасників від теплої зустрічі і можливість провести час у щирому спілкуванні. 
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська