» » Розбираємо злий пост головного світловодського комунальника

Розбираємо злий пост головного світловодського комунальника


Цей пост у Фейсбуці злий, передовім, щодо рішень (точніше, не рішень) світловодської міськради поточного скликання, яка, волею виборців 25 жовтня, має врешті оновитися. І як сподівається не лише заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал – а й більшість цих самих виборців – не стільки новими обличчями, а й своїм якісним відповідальним складом... 

Від червня цього року Володимир Шаповал очолює комунальне господарство міста. Ще на зорі цієї каденції місцеві обранці з превеликим скреготом обирали на заступника голови (мається на увазі Валентина Козярчука) з комунальних питань то Анну Нестеренко, то Дмитра Дмитришина, яких, не давши їм як слід озирнутися, на відміну від обирання, миттєво відправляли у відставку. 

Невдовзі ця участь спіткала й самого мера. А от вакансія самого головного комунальника міста залишалася тривалий час не заповненою. І будь-які потуги секретаря міськради Юрія Сапянова, якому, через „уход” Козярчука, дісталися ще й мерські повноваження, наривалися на протидію та незгоду різних „міжсобойчиків” у депутатського середовищі. Так тривало, аж поки це саме середовище, побачивши, який хаос насувається на міське господарство і, налякавшись, що саме їм доведеться відповідати перед розлюченими громадянами, можливо, з сокирами та вилами, швиденько „перевело стрілки” на Шаповала, якого майже одноголосно обрали на заступника міського голови з питань ЖКГ, архітектури та містобудування. 

Та, власне, консолідація представницької гілки влади з виконавчою на цьому з боку обранців і закінчилася – головного комунальника, якому, згідно його статусу, належить бути членом виконавчого комітету міста, із сесії у сесію обранці не затверджують цим самим членом, що, безумовно, позначається на якості роботи цієї, вкрай важливої для міста галузі. Та попри це, наполегливий Шаповал, не пропускаючи жодного засідання виконкому, щосесії вносить на її розгляд питання, не затвердження яких, лиш накопичує проблеми одна на одну. Та обранці щоразу „рубають на корню” його пропозиції. 

І дійсно... Вже котру сесію поспіль не набувають чинності чимало питань, суть яких Шаповал, наче вчитель, ледь не на пальцях, доводить першокласникам. Як то: облаштування сміттєвих майданчиків з розподільного збирання сміття, без чого міське сміттєзвалище ось-ось закриють за вказівкою „згори”; придбання до пари вже придбаному габаритному сміттєвозу більш меншого - щоб міждворовими проїздами міг вільно маневрувати тощо. А оптимізована система централізованого теплопостачання, на модернізацію якої потрібні як серйозні капіталовкладення, так і відповідальний підхід... Про що думати треба було починати ще вчора. Сюди ж можна зарахувати й злиття двох комунальних підприємств „Житлосвіт” і „Житлосервіс” в одне – бо поодинці „загнуться” обидва. 

Та попри таку обструкцію, у місті і трава коситься, і сміття вивозиться регулярно, і на сміттєзвалищі наведено елементарний порядок, якого і близько не було з часу його заснування – навіть освітлення там з’явилося.    

- А от з іншим, переліченим вами вище, якось безрезультатно... І що далі?

- А далі, надіюся я, нинішній депутатський корпус після 25 жовтня не стане  недоречністю і помилкою, якої п’ять років тому припустилися світловодці. І для тих депутатів, які прийдуть на зміну нинішнім, теза про нашу спільну домівку не буде для них порожнім звуком. І нам треба її облаштовувати спільно – щоб не довелося прийдешнім покоління „розгрібати” нами залишене, згадуючи нас останніми словами, - пафосно резюмував Володимир Шаповал. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська