» » Сьоме скликання завершує роботу на тлі нерозпочатого опалювального сезону

Сьоме скликання завершує роботу на тлі нерозпочатого опалювального сезону


91-а чергова сесія, яка зібралася за 5 днів до виборів, якщо не буде ще позачергових, стане останньою у цій каденції.

Попри очікування напруги й бурхливості – як-не-як вибори на носі – ця сесія пройшла доволі спокійно. Та й самих обранців ледь назбиралося 18, необхідних для її проведення. 

На початку – в очікуванні кворуму – говорили про централізоване тепло, яке попри середніх 8 градусів тепла протягом 3 діб, по батареям світловодців все ще не квапиться розповсюджуватися. І хоча й номінація від «Нафтогазу» у «Світловодськпобуту» є, і запевнення у готовності подавати тепло – теж. 

Єдине, що треба цьому теплопостачальному підприємству – погасити борг «Кіровоградгазові» за транспортування й розподіл блакитного палива. Це щось у межах 7 мільйонів гривень. З цього приводу, як повідомляло наше видання, 29 вересня у Кропивницькому, за посередництва голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка, відбулася зустріч секретаря нашої міськради Юрія Сапянова і гендиректора «Світловодськпобуту» Сергія Московського, де сторони виказали принципову згоду погасити цей борг у рівних долях – по 3,5 млн грн. А 2 жовтня на 90-й позачерговій сесії міськради 22 обранця підтримали виділення з міського бюджету оцих 3,5 млн грн. Утрималися двоє – Тетяна Ковальчук-Москаленко і, як не дивно, секретар міськради Сапянов. Свою позицію щодо не давання ходу цьому рішенню він чітко висловив вже на цій черговій сесії. За його словами, борг «Світловодськпобуту» – проблема виключного цього приватного підприємства, когенераційні установки якого влітку вдень і вночі, наповнюючи своїм гуркотом навколишній простір, не даючи спокою жителям прилеглих до третьої котельні будинків, виробляли струм. І продавали. А значить, запевнив Сапянов, прибуток у підприємства є... 

Який прибуток!? Обурився депутат облради Костянтин Каспров, –  це заборонено законом. Депутати проголосували, тож, будьте люб’язні підписати рішення. «Учітє матчасть» – на що лаконічно відповів Сапянов.

Невдовзі набралося 18 депутатів і сесія розпочалася... Як і варто було очікувати, обранці вже вкотре не підтримали пропозиції, які озвучували заступник міського голови з комунальних питань Володимир Шаповал і в.о. начальника УЖКГ Володимир Похілов, це: злиття двох КП «Житлосвіт 2012» і «Житлосервіс-2012» в одне; придбання у лізінґ нового малогабаритного сміттєвозу; фінансова підтримка КП «Комбінат комунальних послуг». А от міську Програму поводження з твердими побутовими відходами, що передбачає їхнє сортування, таки підтримали. 

Доволі бурхливо і тривало обранці обговорювали внесення змін до міського бюджету, зокрема, щодо виділення 45 тис. грн з резервного фонду – на придбання ліжок і матраців для Світловодської ЦРЛ, і не менш тривало вирішували архітектурно-земельні питання.
[img]

[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська