» » Світловодська ТВК перед новообраними депутатами на коліна не ставатиме!

Світловодська ТВК перед новообраними депутатами на коліна не ставатиме!


«Інавгурації» новообраного світловодського міського голови ані 12-го, ані 13-го листопада, не буде. Чому? Розтлумачив голова означеної ТВК, керуючись тлумаченням ЦВК.

Якщо наша ТВК оголосить «інавгурацію» нового мера, яким став Андрій Маліцький, 12 чи 13 листопада, прокоментував пояснення ЦВК голова ТВК Сергій Гайдук, станеться порушення усіх статей відповідного закону. І найголовніше – позбавлення права новообраних депутатів обирати раду, адже  чимало з них балотувалися і до міської, і до районної чи обласної рад. 

«І тому це має відбутися не раніше 25 листопада. Але й тут ще не все», – і Гайдук пояснив, чому «ще не все»... 

А все залежить від того, щоби до ТВК надійшли від новообраних депутатів (не менше двох третин) заяви про те, що вони таки визначилися бути депутатами саме Світловодської міськради. Якщо її кількість дорівнює 34, то такі заяви мають надійти від 23 обранців. Щонайменше!

У разі, якщо потенційні міські депутати не поквапляться – ТВК не матиме права оголошувати час проведення першої сесії нового, восьмого, скликання... Звісно, наголошує пан Сергій, ТВК розіслало запрошення принести заяви усім новообраним. І може розсилати подібні запрошення аж до 12 серпня... 2025 року – кінцевий термін повноважень саме цієї ТВК – так роз’яснили йому у ЦВК.

«На коліна з умовляннями ми не ставатимемо. Терпляче чекатимемо заяв. І розсилатимемо їм нагадування. Час, як бачимо, ще є», – не без іронії, підсумував Сергій Гайдук.

Ось і перше випробовування випало на долю Андрія Маліцького в іпостасі міського голови: чи вдасться йому «збити докупи», принаймні, 23-х депутатів міськради для вручення їм мандатів під час власної інавгурації? І коли?

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська