» » Кредитування за державною цільовою програмою енергоефективності діє

Кредитування за державною цільовою програмою енергоефективності діє


Відповідно до затвердженої рішенням Світловодської міської ради від 11.09.2017 № 933 Програми енергоефективності міста Світловодська на 2017-2020 роки, передбачені з міського бюджету кошти в сумі 50 тис. грн, які направляються на відшкодування 10% основної суми (тіла) кредиту, що отримується позичальником в установі банку на впровадження енергоефективних заходів в межах державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки. Державні банки відновили кредитування за державною цільовою програмою енергоефективності з 18 квітня 2018 року.

Між установами банків міста: ПАТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк» та управлінням ЖКГ виконавчого комітету Світловодської міської ради укладено Генеральні договори про співробітництво, по відшкодуванню позичальникам (ОСББ, ЖБК) з міського бюджету частини суми кредиту, яке здійснюється одноразово у розмірі 10% основної суми (тіла) кредиту на здійснення заходів з енергоефективності відповідно до Програми.  

Станом на 01.09.2018 року за цією Програмою в установах банку оформили «теплі» кредити 8 (вісім) ОСББ м. Світловодськ. Сума коштів, яка підлягає відшкодуванню з міського бюджету становить 405,9 тис. грн.

04.09.2018 з міського бюджету перераховані кошти в сумі 41,6 тис. грн на відшкодування частини кредиту одному позичальнику – ОСББ «Злагода-77», яке перебувало в реєстрі під №1, наданий ПАТ КБ «Приватбанк» згідно умов укладеного Генерального договору

Для забезпечення відшкодування інших позичальників необхідні додаткові кошти з міського бюджету, які не передбачені Програмою на 2018 рік. З метою розгляду даного питання щодо виділення коштів з міського бюджету на відшкодування частини кредиту решті позичальників, на розгляд чергової 55-ї сесії Світловодської міської ради, що відбудеться 25.09.2018 року, виносяться проекти рішень: про внесення змін до Програми та збільшення видатків з міського бюджету на відшкодування позичальникам частини суми кредиту.

Олена Балюк, перший 

заступник міського голови   

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі