» » Кредитування за державною цільовою програмою енергоефективності діє
Всі новини

Кредитування за державною цільовою програмою енергоефективності діє


Відповідно до затвердженої рішенням Світловодської міської ради від 11.09.2017 № 933 Програми енергоефективності міста Світловодська на 2017-2020 роки, передбачені з міського бюджету кошти в сумі 50 тис. грн, які направляються на відшкодування 10% основної суми (тіла) кредиту, що отримується позичальником в установі банку на впровадження енергоефективних заходів в межах державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки. Державні банки відновили кредитування за державною цільовою програмою енергоефективності з 18 квітня 2018 року.

Між установами банків міста: ПАТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк» та управлінням ЖКГ виконавчого комітету Світловодської міської ради укладено Генеральні договори про співробітництво, по відшкодуванню позичальникам (ОСББ, ЖБК) з міського бюджету частини суми кредиту, яке здійснюється одноразово у розмірі 10% основної суми (тіла) кредиту на здійснення заходів з енергоефективності відповідно до Програми.  

Станом на 01.09.2018 року за цією Програмою в установах банку оформили «теплі» кредити 8 (вісім) ОСББ м. Світловодськ. Сума коштів, яка підлягає відшкодуванню з міського бюджету становить 405,9 тис. грн.

04.09.2018 з міського бюджету перераховані кошти в сумі 41,6 тис. грн на відшкодування частини кредиту одному позичальнику – ОСББ «Злагода-77», яке перебувало в реєстрі під №1, наданий ПАТ КБ «Приватбанк» згідно умов укладеного Генерального договору

Для забезпечення відшкодування інших позичальників необхідні додаткові кошти з міського бюджету, які не передбачені Програмою на 2018 рік. З метою розгляду даного питання щодо виділення коштів з міського бюджету на відшкодування частини кредиту решті позичальників, на розгляд чергової 55-ї сесії Світловодської міської ради, що відбудеться 25.09.2018 року, виносяться проекти рішень: про внесення змін до Програми та збільшення видатків з міського бюджету на відшкодування позичальникам частини суми кредиту.

Олена Балюк, перший 

заступник міського голови   

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
Марина Дуженкова – «Міс чарівна україночка 2019»
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується