» » Сигнал про пожежу у середмісті Світловодська надійшов із... сусіднього будинку

Сигнал про пожежу у середмісті Світловодська надійшов із... сусіднього будинку


За попередніми висновками, „закоротила” електропроводка електричного обігрівача. Є жертви


Вночі на 8 листопада на першому поверсі і без того багатостраждальної трьохповерхівки, через щілини якої можна „милуватися” зоряним небом, спалахнуло – за попередніми висновками, причина у короткому замкненні проводки електричного каміну, хоча, не виключається й куріння у ліжку господаря квартири. 


„Я прокинулася від сильного тріску визирнула у вікно, а там з вікна першого поверху – полум’я! Від нього скло на шибці і „стріляло”. І негайно зателефонувала „101”, - говорить мешканка будинку, розташованого навпроти. 


У її молільникові зафіксовано час виклику – третя година, четверта хвилина. А сусіди, хіба вони так міцно спали? Ні – як виявилось... Принаймні, жінка, 1957 року народження, чия квартира знаходиться поверхом вище, вийшла на сходову клітину – напевне, щоб „бити на сполох”. Та, вдихнувши чаду, там же й померла.


... За лічені хвилини, продовжила пані із сусіднього будинку, на місце прибули дві пожежні машини. І „швидка” прибула - якою до Світловодської ЦРЛ були доправлені жильці тої самої квартири. 


За словами завідувача травматологічним відділенням Руслана Кулика, чоловіка пенсійного віку, з отруєнням чадним газом, доправлено до реанімації, а жінку, теж, віку пенсійного, з тим ж же діагнозом – до терапії. 


Крім цього, ми зв’язалися з головою ОСББ „Єдність-2019”, до якого входить даний будинок, Володимиром Павловим... Попри те, що пан Володимир зараз і сам перебуває у лікарні, про трагедію він знає. Навіть більше - він звернувся до мешканців цього самого ОСББ з пропозицією, частину коштів з рахунку „Єдності-2019” спрямувати на ремонт постраждалого від пожежі під’їзду. Відмови, за його словами, не було.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Це було захопливо, емоційно та весело!
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Мультiмедиа
Парк культури у День міста: презентації, виставки, конкурси і «Оксамитові зустрічі»
Фестивалю «Щаслива Я» у Світловодську сприяла навіть погода!
Меморіальну дошку на честь Віталія Короля відкрили на будівлі СПТУ №5
Акція «Вдягни серце у вишиванку» відбулася у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Рій «Укроп» з Павлівського НВО – переможець змагань