» » Сигнал про пожежу у середмісті Світловодська надійшов із... сусіднього будинку

Сигнал про пожежу у середмісті Світловодська надійшов із... сусіднього будинку


За попередніми висновками, „закоротила” електропроводка електричного обігрівача. Є жертви


Вночі на 8 листопада на першому поверсі і без того багатостраждальної трьохповерхівки, через щілини якої можна „милуватися” зоряним небом, спалахнуло – за попередніми висновками, причина у короткому замкненні проводки електричного каміну, хоча, не виключається й куріння у ліжку господаря квартири. 


„Я прокинулася від сильного тріску визирнула у вікно, а там з вікна першого поверху – полум’я! Від нього скло на шибці і „стріляло”. І негайно зателефонувала „101”, - говорить мешканка будинку, розташованого навпроти. 


У її молільникові зафіксовано час виклику – третя година, четверта хвилина. А сусіди, хіба вони так міцно спали? Ні – як виявилось... Принаймні, жінка, 1957 року народження, чия квартира знаходиться поверхом вище, вийшла на сходову клітину – напевне, щоб „бити на сполох”. Та, вдихнувши чаду, там же й померла.


... За лічені хвилини, продовжила пані із сусіднього будинку, на місце прибули дві пожежні машини. І „швидка” прибула - якою до Світловодської ЦРЛ були доправлені жильці тої самої квартири. 


За словами завідувача травматологічним відділенням Руслана Кулика, чоловіка пенсійного віку, з отруєнням чадним газом, доправлено до реанімації, а жінку, теж, віку пенсійного, з тим ж же діагнозом – до терапії. 


Крім цього, ми зв’язалися з головою ОСББ „Єдність-2019”, до якого входить даний будинок, Володимиром Павловим... Попри те, що пан Володимир зараз і сам перебуває у лікарні, про трагедію він знає. Навіть більше - він звернувся до мешканців цього самого ОСББ з пропозицією, частину коштів з рахунку „Єдності-2019” спрямувати на ремонт постраждалого від пожежі під’їзду. Відмови, за його словами, не було.
[img]
[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська