» » Затвердити заступників, старост і виконком, планується на другій сесії міськради. Сьогодні

Затвердити заступників, старост і виконком, планується на другій сесії міськради. Сьогодні


23 листопада Світловодський міський голова Андрій Маліцький у своєму, продезинфікованому опісля річного простою кабінеті, провів нараду з представниками політичних партій у міській раді та з головами сіл, які увійшли до складу Світловодської територіальної громади.

Основними питаннями наради стало утворення нового виконавчого комету, його якісного та кількісного складу, призначення старост територій.

Та на початку Маліцький, як відгомін першої сесії міськради, що відбулася 20 листопада, перепросив за турбулентність з якою на посаду секретаря було затверджено Віталія Тетяніченка. (ПП «Слуга Народу»)… Нагадаємо, фракція «Батьківщини» відмовилась брати участь у голосуванні, мотивуючи це тим, що, згідно законодавства, проєкти рішень сесій треба оприлюднювати не пізніще, ніж за 10 днів до пленарного засідання... Напевне градоначальник цим самим намагався «понизити градус» у взаєминах із бунтівною фракцією. 

Але не вийшло – голова фракції Роман Домбровський знову обурився, щойно Тетяніченко озвучив задумку: староста має бути у Власівці і Павлівці, а всі інші населені пункти територіальної громади слід об’єднати у єдиний старостинський округ з одним старостою на чолі. Таким чином планується затвердження трьох старост, які автоматично набувають членства у виконавчому комітеті.  

«Чому у передвиборчих програмах ви не прописали, що першим вашим рішенням буде зменшення кількості старост? Чому ви з цим не йшли до людей? І яка має бути совість у тих людей, які роблять із селами те, що хочете зробити ви?» – обурювався Домбровський. 

Це лиш такий задум, який ми маємо обговорити, відповів на сей випад Маліцький, до того ж законодавство зобов’язує місцеві ради вже на другій сесії вирішити як старостинське питання, так і обрати склад виконкому. 

Врешті було вирішено другу сесію міськради провести  наступного дня, 24 листопада. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн