» » Радість і сум Світловодщини: 2021 розпочав свій відлік

Радість і сум Світловодщини: 2021 розпочав свій відлік


Зустріч нового року на наших теренах і його перші дні пройшли, як-то кажуть, чинно і благородно – до вашої уваги наше новорічне ревю...

Розпочнемо з вже традиційної короновірусної інформації по Кіровоградській області за даними Міністерства охорони здоров’я: за перші дні нового року зареєстрована найменша кількість нових «коронованих» пацієнтів в порівнянні з іншими областями. Але міністерство радісного тут нічого не вбачає і пояснює це зменшенням на свята ПЛР-тестувань і припускає, що відтак захворілих у рази більше... Це як у вислові Лаврентія Берія: «Те, що досі не репресовані – не ваша заслуга, а наше не доопрацювання!»

Та звузимося до нашої Світловодської МТГ... За словами начальника міського відділу поліції Андрія Гулого, за перші чотири дні нового року, включно з новорічною ніччю, правоохоронці 86 разів виїздили на виклики. Переважно це розбірки у родинному колі. Ще було зафіксовано вісім новорічних бійок і по одному випадку крадіжки й шахрайства. Також поліція виїздила на три трупи, але – не кримінальні.

Інформацію про відносно спокійні свята підтверджує завідувач травматологічним відділенням Світловодської ЦРЛ Руслан Кулик. Травмованих, потішив він, до стаціонару у перші дні 2021 року не надходило – там наразі одужують лиш пацієнти, які лягли туди ще минулого року. Хоча, припускає пан Руслан, ще не вечір: різні травми отримані під час святкувань, ну там не туди вставлені петарди, забої абощо можуть датися ознаки тільки-но ослабне у людей алкогольний анестетик...

А що ж наше пологове відділення? Ані новорічна ніч, ані перший день січня, говорить завідувач відділенням Володимир Пудич, не принесли приросту нашого народонаселення. А от 2 січня першою на наших теренах народилася дівчинка! Пологи, додає пан Володимир,  пройшли нормально – дівчинка, вагою у два кілограми 570 грамів, порадувала своїх батьків, світловодську подружню пару. 

А от первістком для Світловодського ДРАЦСу став таки хлопчик на ім’я Сергій, який народився 18 грудня 2020 року. Але тут, пояснила начальниця цієї установи Марина Шаповал, жодної нестиковки з даними пологового відділення немає: дівчинка, хоч народилася першою у новому році, але у першому свідоцтві про народження у 2021 році, виданому ДРАЦСом, фігурує таки Сергійко.

4 січня ДРАЦС відкрив і відлік смертей – сім сумних свідоцтв про це було видано цього дня...

Та, все ж, аби цим не завершувати наше ревю, доповнимо його оптимістичною ноткою від Марини Шаповал:

«Сьогодні, 5 січня, у нас запланована реєстрація перших у новому році трьох шлюбів. І жодних розлучень!»

Віталій Асауленко 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення