Також була затверджена структура виконавчих посадовців, відхилено кандидатуру на головного комунальника. А ще у мера „голосувальний” пульт зламався...
Чотири питання розглянула 24 грудня позачергова, шоста, сесія світловодської міськради. Звісно, ключовим її питанням був бюджет нашої МТГ на 2021 рік. Не менш важливим – структура і штати цієї самої МТГ, без чого унеможливлювалося прийняття міського кошторису. Тому 28-ми обранцям, зареєстрованим на початок сесії о 15:00, міським головою Андрієм Маліцьким було запропоновано розпочати з затвердження... свого заступника з комунальних питань, кандидатуру якого він же й запропонував – на заміну звільненого 21 грудня Володимира Шаповала.
... Кандидатура Артема Федорова, без перебільшень, стала справжньою несподіванкою для багатьох обранців. Отже, зі слів претендента про себе з сесійної трибуни, з’ясувалось: народився у 1989 році, служив у армії, закінчив кременчуцький університет, маґістр-транспортник, працював на керівних посадах у газовому постачанні. Першочерговість завдань на майбутній посаді вбачає у виведені Світловодська з під залежності від „Світловодськпобуту”. Задля цього, сказав Федоров, він мав перемовини з потенційним інвестором, який ладен власним коштом забезпечити місто таким виведенням.
... Може воно то й так, але у розпорядженні редакції є парочка паперів, які свідчать, що в основі переліченого ним поступу лежать напрацювання звільненого Маліцьким Шаповала...
Та попри вмовляння мера затвердити свою креатуру під його особисту відповідальність, претендента Федорова, за якого голосували „з повтором”, так і не затвердили.
А от кандидатура самого Маліцького на представника міськради на загальних зборах учасників СП ТОВ „Світловодськпобут” була підтримана переважною більшістю депутатських голосів.
Ще у питаннях організаційного блоку, міськрада без проблем погодилася увійти до складу засновників павлівського Навчально-виховного об’єднання та Інклюзивно-ресурсного центру.
Далі засідання занурилось у вирішення питання, яке застопорилось на сесії 22 грудня – структура і штати виконавчих органів світловодської міськради. Бо Маліцький відштовхувався від свого бачення кількісного та якісного складу цих структур, а чимало обранців – від свого. Через це увесь день, що передував 6-й сесії, було присвячено виробленню узгодженої позиції відносно даного питання.
І все-то би нічого, але голосування показало: до необхідних для прийняття 18-ти голосів не вистачає одного. З’ясувалось, цим одним був голос безпосередньо мера, який голосував „за”. Прийняття бюджету під загрозою!.. Пульт! У всьому винним виявився мерський пульт, що так невчасно зіпсувався. Виправляючи ситуацію, Маліцькому, по-старинці, варто було просто підняти руку. Рішення прийнято... Так до кінця сесії він і підіймав руку, колі інші голосували пультами.
Місцевий бюджет... З його пропонованими цифрами обранців знайомила заступниця начальника фінуправління Антоніна Дика. Отже, доходи нашого скарбниці на 2021 рік очікуються у 383 млн 120 тис. 517 грн, з яких 265 млн 163 тис. 800 грн – власні надходження до загального фонду, а 112 млн 918 тис. 417 – міжбюджетні трансферти. Видатки становлять 383 млн 120 тис. 517 грн.
„Тобто, бюджет наш збалансований”, - підкреслила Дика. Хоча далі, після того, як почалося обговорення і з усіх боків посипалися побажання, кошти, мовляв, потрібно і на те, і на се, щоправда, без відповіді, звідки ж їх нашкребти, ораторка додала, що на задоволення усіх потреб, що наразі лунають, потрібен ще один такий бюджет.
... Врешті 24 голоси „за” з пультів і один „ручний” Маліцького засвідчив, що Світловодська міська територіальна громада має бюджет на 2021 рік.