» » Чи не замерзла вода у міському басейні?

Чи не замерзла вода у міському басейні?


Локдаун, що накрив Україну, не оминув, звісно, і світловодський спорткомплекс. Все там завмерло. А після 24 січня?

Саме до цієї дати, як мінімум, триватимуть карантинні обмеження. І ми вже скучили за нашими відвідувачами, зізнається заступник директора МСК ім. А.Тузовського Микола Котенко, до якого ми звернулися аби довідатись, як проходять там ці самі обмеження. Але, за його словами, це не означає, що колектив спорткомплексу сидить склавши руки. І там щось причепурять, і там. У самому басейні, зокрема, вода регулярно фільтрується і знезаражується. А її температура підтримується на 20-ти градусах. Благо, власна котельня дозволяє це робити. 

І взагалі, зазначає Котенко, з тих пір, як опалення спорткомплексу ось уже як три роки перебрала на себе ця котельня, стало набагато комфортніше як у приміщеннях, так і в басейні. А тим більше, з минулого року, коли на котельні було встановлено безпечне для довкілля обладнання... Якщо до цього температура води у басейні не перевищувала 25 градусів, то зараз для відвідувачів вона прогрівається до комфортних 28-29 градусів. Та й температура повітря стала вищою на 2-3 градуси. І коли треба «піддати парку» – ну, там змагання якісь абощо, – завжди можна звернутися до власника котельні і він оперативно виконає побажання. 

У цьому зв’язку заступник директора пригадав вже позаминулий рік, коли у Світловодську сталися значні перебої з централізованим опаленням – тоді кілька хореографічних студій з замерзаючого Палацу культури для своїх репетицій забажали перебазуватись до Палацу спортивного. І керівництво спорткомплексу не відмовило. Так вони тут і залишаються й до сьогодні. 

«Зараз до нас часто телефонують з запитанням, коли ж можна прийти до басейну. Це і звичайні люди і представники пільгових верств населення, зокрема, «Добрада» і ветерани АТО. Гадаю, щойно знімуться обмеження, а ми сподіваємось, так і буде 24 січня – міська влада з розумінням поставиться до оздоровлення громадян. Щоправда, ще з кілька днів їм доведеться почекати – допоки ми прогріємо воду до 28 градусів», – сподівається Микола Котенко.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
«Зухвалі» - другий рік поспіль чемпіони області з волейболу!
Півфінал Чемпіонату України з баскетболу – у Світловодську!
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Мультiмедиа
Зимова риболовля – ось чим займалися справжні чоловіки у вихідні дні
Пам’ятаємо видатного земляка Вадима Бойка…
«Кременчуцька ГЕС демонструє стабільність і розвиток» – Андрій Назаренко
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького