» » Конфлікт Світловодського міського голови з управлінням освіти досяг апогею

Конфлікт Світловодського міського голови з управлінням освіти досяг апогею


Другого березня після низки наказів голови ліквідаційної комісії Лариси Сачевської про звільнення працівників управління освіти за прогули, колектив вирішив звернутися до міського голови Андрія Маліцького з приводу незаконних дій останньої. Людей 30 прийшли до мера в кабінет. Що з того вийшло, дивіться на відео.  

Не буду коментувати те, що відбувалося, зазначу лише, що такої демонстрації невігластва, неповаги до людей з боку влади за 30 років моєї роботи у редакції газети «Світловодськ вечірній» я ще не бачила. 

Надам слово новоспеченому «журналісту», безробітному Максиму Бакуменку, проти якого (нагадаю) порушено кримінальну справу, триває слідство, але це не заважає йому керувати міським головою Андрієм Маліцьким. Останній цей факт визнає: 

«Я підконтрольний депутатському корпусу!» - це у відповідь на прохання захистити колектив від Бакуменка, який заважає працювати своїми постійними «прямими ефірами» з образливими коментарями. 

А сам Бакуменко тут же зухвало відповідає: 

«Я не підкоряюся міському голові!». 

Читаємо коментар до відео на сторінці ГО «Стаття 5» у фейсбуці: 

«Працівники управління освіти завітали до Світловодського міського голови.

Після свідомого ігнорування новопризначеного начальника управління освіти, безвідповідального ставлення до мешканців, публічної зневаги до прав, свобод та законних інтересів людини та громадянина, що проявлялися у блокуванні роботи управління освіти.

Працівники освіти прийшли висувати свої вимоги міському голові, які полягають у наступному,
- забезпечити безпечне перебування на робочому місці (з їх слів в управлінні їм загрожує безпека);
- готові нарахувати заробітну плату працівникам освіти при умові, що вони й далі будуть працювати в управлінні освіти. В свою чергу міський голова повідомив,що готовий співпрацювати з колективом освіти."Я розумію що є чотири особи які колотять весь колектив, повертайтесь до роботи і працюйте".

Міський голова запевнив, що працівники, які дійсно готові працювати, приступайте до роботи та виконуйте свої посадові обов'язки. Всі ми знаємо, що є три особи, які спонукають інших працівників в колективі до такої поведінки та роблять таким чином розлад». (Стиль і орфографію автора збережено).

[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
 1. Світловодчанин
  Немає чому дивуватись, на посаді міського голови людина, яка все своє життя тікала від податкової, бо займалася аудіопіратством, наймала продавців, які були офіційно не влаштовані.Декілька років не давала навіть відпочити всьому району спецбуду, через гучну музику.На що люди сподівались незрозуміло.
  Також дивує постійне втручання в життя міста Рахімбєрдєєва та його анаболічної команди прихильників толіка шарія.В нормальному суспільстві їх би вже давно за грати кинули, за те, що працюють на ворога України, який до речі оголошений в розшук СБУ.А в нас все дозволено.Через їх бридкі пики навіть не хочеться заходити на сторінки міста у Фейсбуці.За чий кошт вони все це влаштовують, думаю всім зрозуміло.
  Їх головна мета - хаос, але не добробут міста.Впевнений, коли вони все тут розвалять, то вони взагалі вже напевно підготували собі місце в іншому місті.
  Також дивує поведінка освітян, які напевно кожен переживає за свою посаду, тому і замовчують, що до того як DJ Мер втрутився, заробітню плату виплачували своєчасно, день в день.
  Вам поганий був Порох, "дарагу маладим", "па-пріколу", "хужє нє
  будєт"?
  Тепер їжте, не обляпайтесь!
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення