» » Хочеш отримати безкоштовну юридичну освіту? Звертайся до поліції!
Всі новини

Хочеш отримати безкоштовну юридичну освіту? Звертайся до поліції!


30 листопада на базі СЗШ №7 працівники Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області спільно з представниками Світловодського відділу поліції зустрілися з випускниками шкіл міста та району, аби проінформувати випускників про набір до закладів вищої освіти системи МВС.

«За сприяння управління освіти, науки молоді та спорту Кіровоградської ОДА та їх територіальних підрозділів на місцях ГУНП в Кіровоградській області надано можливість проінформувати вас про можливості отримання безкоштовної освіти, в тому числі безкоштовної юридичної вищої освіти, у закладах системи МВС, які здійснюють підготовку поліцейських за різними спеціальностями», – наголосила начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області Олена Серебреннікова.

Зокрема, школярі отримали докладні роз’яснення щодо особливостей набору та поради, як вже сьогодні готуватися для того, щоб успішно пройти етапи відбору на навчання до обраного закладу вищої освіти системи МВС. 

За допомогою фотослайдів Олена Серебреннікова ознайомила присутніх з переліком таких навчальних закладів та перевагами, які матимуть випускники, ставши курсантами цих вишів – це й безкоштовне навчання, забезпечення форменим одягом, проживання у сучасних гуртожитках чи казармах, забезпечення безкоштовним харчуванням, медичною допомогою тощо. До того ж, період навчання зараховується до вислуги років у поліції. 

Дітей, яким виповнилося 18 років, і які мають бажання працювати у лавах поліції після школи, запросили взяти участь у конкурсі, переможці якого будуть працевлаштовані в підрозділах МВС.

Також підчас зустрічі учні мали можливість поспілкуватися з представником Донецького юридичного інституту, курсантами цього закладу, які могли поділитися враженнями та відповісти на запитання.

Детальну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти системи МВС та працевлаштування в органах поліції можна отримати у Світловодському відділі поліції за адресою: м. Світловодськ, вул. Віталія Куцевича, 8, каб. 25,26. Тел: 097 189 0555. 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Шаповалова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Біг і мряка – поняття…сумісні
Всеукраїнський турнір з волейболу став переможним для наших дівчат!
Трансформацію двох чоловіків із занадто зайвою вагою розпочав спортивний клуб «Легіон»
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
Мультiмедиа
Комедією "В очікуванні кохання" порадував світловодців театр «Амбіція»
Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!
Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!
Спортклуб «Легіон» - трансформація чоловіків із зайвою вагою на струнких парубків продовжується
Безцінний скарб – ветерани групи підприємств ТОВ «Дніпроенергобудпром»