» » Нехай панують у ваших родинах любов і турбота один про одного!

Нехай панують у ваших родинах любов і турбота один про одного!


Шановні жителі Світловодської міської територіальної громади! У цей світлий весняний день побажання миру, добра, любові та Божої благодаті адресую тим, хто відзначає Великдень.


Для кожного з нас, незалежно від конфесійної приналежності, Світле Христове Воскресіння є одним з найважливіших та шанованих свят у році. Ми чекаємо його з відкритим серцем і трепетом в душі, намагаємося навести лад у наших домівках, очистити душі, переоцінюємо цінності та плекаємо нові надії. У ці дні ми молимося за наших близьких та рідних, за українську землю та народ і просимо Божого благословення. 


Саме тому, вітаючи вас зі святом Світлого Воскресіння Христового, щиро прошу – відсвяткуйте його у сімейному колі, залишаючись вдома, аби вберегти себе та свою родину. І хоч яким би важливим не було для кожного з нас відвідування храму, помолімося вдома, а богослужіння подивімося онлайн. Адже кожна віруюча людина знає – де б ми не були, Господь завжди з нами.


І нехай панують у ваших родинах любов і доброта, затишок і турбота один про одного. Здоров'я і щастя усім вам, взаєморозуміння та благополуччя, віри в Бога. 


З повагою Олександр Покора,  

депутат Світловодської міської ради 

від ВО «Батьківщина»

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!