» » Дитяча школа велотуризму шукає мецената!

Дитяча школа велотуризму шукає мецената!


Що таке ТУРИЗМ?  За визначенням – це подорож у місцевість, відмінну від постійного місця проживання для отримання нових емоцій і вражень. З цією метою у 2021 році Світловодська громадська організація «Велотуризм» і створила дитячу школу велотуризму.

Про велошколу розповідає її засновник Лілія Квітка: «Усе, що відбувається у нашій школі в процесі навчання і подорожей, передати складно, але я спробую. Юні велотуристи під час організованих нами велоподорожей відвідують історичні та культурні місця Кіровоградської області, пізнають усі красоти нашого природного краю за допомогою велосипеда, спілкуються, знайомляться з новими людьми і визначними пам'ятками.

За допомогою велосипеда ми долаємо великі дистанції, розвиваємо витривалість дітей. У процесі захоплюючих веломаршрутів хлопці та дівчата навчаються правилам дорожнього руху, орієнтуванню на місцевості, ремонту двоколесного друга. Ми вчимо дітей, як правильно розміщувати велотуристичний табір, швидко розкладати намет, безпечно розводити багаття, готувати їжу, а після – гасити вогонь. Важливу навичку катати в групі, бути в команді, спілкуватися з однолітками діти теж здобувають у нашій школі. А крім цього вони відпочивають від смартфонів! 

Ми зацікавлені у збільшенні кількості наших учнів, але є деякі проблеми. До нас звертаються діти, у яких немає особистого велосипеда, але є величезне бажання брати участь у наших яскравих велопрогулянках. На превеликий жаль, наших ресурсів не вистачає для закупівлі велосипедів, тому ми шукаємо відкритих до спілкування і реальної допомоги меценатів. Якщо у вас є можливість надати посильну допомогу у придбанні одного – двох велосипедів для нашої школи, ми і наші вихованці будемо вам щиро вдячні!

Наші контакти: тел. 096 059 00 78 (Лілія); сторінка в мережі FB – https://www.facebook.com/velotourismchildren; E-mail – goveloturizm@gmail.com
«СВ»
Лілія Квітка (фото)
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)