» » «Морський бриз» – свято кольорової творчості!

«Морський бриз» – свято кольорової творчості!


Збірна виставка живопису художників міста Світловодська «Морський бриз» відкрилася у неділю, 18 липня, в Арт-галереї «Наше місто». 

Цього разу Арт-галерея зібрала під своїм дахом роботи 22 художників: Катерина Шевченко, Маргарита Шпачинська, Людмила Макей, Марія Некрасова, Наталія Бойчук, Наталія Крячко, Людмила Попруженко, Лариса Охотна, Катерина Грабенко, Ксенія Бондаренко, Михайло Супрун, Валентин Андрійковець, Віктор Чумаченко, Андрій Чумаченко, Микола Чістяков, Анатолій Татаров, Андрій Биков, Олександр Товкайло, Анатолій Сіромаха, Роман Сугаль, Юрій Цуканов, Василь Андрущенко

Після перегляду картин мені здалося, що я побувала на душевному курорті. Адже талановиті, творчі, креативні і такі різні люди об’єдналися в одну велику спільноту, щоб радувати, дивувати та надихати глядачів.

Традиційно збірні виставки у нашій Арт-галереї проходять двічі на рік, улітку – у липні  та зимою – у грудні. Кожного разу це спільне свято, на якому звучать найтепліші слова для художників, слова, які додають наснаги, адже якби художники не творили, то не було б і потреби в галереї.  Засновник і головний меценат галереї Костянтин Каспров завжди першим вітає художників, але цього дня, на жаль, не встиг, був у дорозі, тож передав найщиріші вітання телефоном. 

Ведуча заходу Олена Требунських, заступниця голови ГО «Наше місто» з громадських питань, сказала багато теплих слів на адресу художників та привітала кожного невеличким презентом – збіркою фотолистівок міста Світловодська. 

Віддати частинку своєї творчої душі глядачам прийшов і народний вокальний ансамбль «Дніпряночка» під керівництвом заслуженої працівниці культури Надії Татарнікової.

Дякую всім учасникам виставки за активність. Дорогі наші, ви – наше все! Ви працюєте для нас, а ми – заради вас. Як чудово, що є постійно діюче місце, де ми зустрічаємося!  

Виставка триватиме до 20 серпня. 

Нагадую графік роботи Арт-галереї «Наше місто»: вівторок – п’ятниця з 10:00 до 17:00; субота – неділя з 10:00 до 15:00; понеділок – вихідний. 

Довідки за телефоном: 067 712 00 32, 068 534 76 76.

Ксенія Бондаренко,
 арт-директор галереї «Наше місто»,  
Ашот Вдовиченко (фото)
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!