» » Власникам зовнішньої реклами погрожують!

Власникам зовнішньої реклами погрожують!


І не безпідставно, треба сказати. На багатьох білбордах, що «прикрашають» місто,  можна побачити обірвану плівку, пів обличчя рекламодавця, шматок тексту тощо. І, здається, естетичний бік справи власника «залізяччя» не турбує, аж доки не з’явиться новий замовник. 

Так  от, влада вирішила впорядкувати зовнішню рекламу на території Світловодської міської територіальної громади, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України № 2067 від 29.12.2003р. «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», Закон України «Про рекламу» та рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 492 від 14.09.2020 р. «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Світловодська».  

Із сайту міської територіальної громади https://svgr.gov.ua вона закликає суб’єктів господарювання утримувати рекламні засоби у належному технічному та санітарному стані, негайно відновлювати пошкоджені конструкції (буває, що їх ламає вітром!), оновлювати зовнішній вигляд рекламних сюжетів. 

У разі, якщо робоча поверхня спеціальної конструкції не використовується протягом трьох календарних днів, влада вимагає «забезпечити її фонове покриття», бо в іншому разі виконавчий комітет ухвалить рішення щодо скасування дозволу на розміщення реклами та, відповідно, проведення демонтажу.

Суворе попередження від невідомого автора! І не важливо, що з 22 і по 28 липня його переглянуло лише 59 відвідувачів непопулярного сайту. Головне – поставити позначку у звіті! 

«СВ»
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!