» » Володимир Петров зі своєю командою продовжує дивувати жителів Світловодська

Володимир Петров зі своєю командою продовжує дивувати жителів Світловодська


Щойно силами групи підприємців міста за ініціативою депутата міськради Володимира Петрова завершився ремонт дороги на вулиці Миру, як на численні прохання мешканців приватного сектору Ревівки розпочалися роботи на кінцевій зупинці маршруток №23 та у напрямку села Подорожнього.

На фото ви можете побачити, як працюють люди над майданчиком, де будуть розвертатися маршрутки №23, як облаштовується заїзд автобусів на автобусній зупинці на виїзді з міста. 

Про увесь перебіг подій сам Володимир Петров регулярно повідомляє зі своєї сторінки у фейбуці, ми ж вирішили (без замовлення депутата) поширити цю інформацію серед  читачів друкованого видання. Ось лише один приклад за 2 серпня: 

«Черговий шмат роботи з відновлення дорожнього покриття Світловодська виконано. По-перше, завершено роботи по вул. Д. Чижевського (Островського) та на перехресті з вул. Миру. По-друге, розпочато капітальний ремонт (тобто, покладено новий шар асфальто-бетонної суміші) по вул. Миру, починаючи від вул. Автозаводської у напрямку ревівської дамби. По-третє, підготовлено основу для асфальтування території зупинки громадського транспорту по вул. Автозаводській. Варто наголосити, що стару зупинку довелося демонтувати, аби після асфальтування встановити там нову, більшу за розмірами».

Як тільки цю велику роботу завершили, Володимир Петров подякував усім, хто долучився до доброї справи. Список вийшов доволі довгий, але ми назвемо кожного: Боровський Д. В., Булаєнко Ю. М., Горбуленко О.В., Гросул С. В., Грузін Д. В., Грушка О.В., Грушка С.В., Зайченко З.С., Захарченко А.А., Капша В.М., Квіташ В.В., Кодаченко Г.В., Козярчук В.В., Коломієць Р.В., Король М. В., Кривенко І.Г., Кульбіда I. С., Курятник А.М., Кучугура В.В., Лисенко А.О., Лисицький О.С., Лисицький С.І., Литвинов С.В., Меркулов А.В., Мульченко О.М., Мулявко В.О., Мусієнко А.А., Мусіснко Д.А., Нероденко В.А., Нечипорук Т.Б., Петров В. I., Петров С.А., Погосян Е.Г., Потеряйко М.М., Похілов В.О., Прилипко С.В., Пронічев О.О., Сіненко Є.В., Слободяник P.O., Соколов С.О., Сопчик В. I.,  Стогній Ю.С., Стороженко Ю.М., Тартикян А. А., Терещенко В.С., Тесленко І.В., Фесак П. Я., Харитюк В.В., Харитюк О.В., Шандиба С.В., Шумський В.М., «Велетень плюс», ТС «Домашня свинка», база «ЕКОБУД», ПП «Електросервіс», ТМ «Королівський Смак»,  магазин «Лабиринт», магазин «Мелодія», магазин «МІКРОБУС», Магазин «Робінзон», ТМ «Садко», ПРАТ «Світловодське АТП 13507», ТОВ «Транс-Авто СВ», МКЦ «Фестиваль», магазин «Чумацький шлях». 

Судячи з настрою Володимира Петрова, зупинятися на досягнутому він не планує. Люди підтримують його ентузіазм і щиро дякують за роботу. Наприклад, Наталья Кульбашина пише: 

«Я вже неодноразово писала, що Петров Володимир Іванович – господар. Ось такого мера нам треба! Ревівці повезло! Спасибі вам, Володимире Івановичу за вашу працю і ваш внесок!». 

А Надія Скляревська дивується, чому усього за рік Петров зміг змінити Ревівку на краще, а усі попередні роки у влади на неї грошей не вистачало! 

Любовь Завадська питає Петрова: 

«На яких батарейках тримається ваш заряд бадьорості? Нехай вони ніколи не «сідають!» 

Макс Коваленко відзначає гарні організаторські здібності Володимира Петрова і робить висновок: 

«Не здавайтеся. Ви – майбутнє нашого міста!».

 Оксана Конько такої чіткої, злагодженої і якісної роботи не бачила давно. На думку Оксани, у наш час небагато можна знайти людей, котрі готові з усією відповідальністю підійти до роботи і виконати її на хорошому рівні. Оксана вважає, що ця колективна робота буде слугувати прикладом для решти жителів громади. Володимир Петров прокоментував кожен допис, а Оксані Конько, зокрема, написав: 

«Спасибі велике, Оксанко. Цьому мене навчили батьки – робити один раз і на совість!» 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!