» » Конкурс на посаду директора міського Палацу культури провалили

Конкурс на посаду директора міського Палацу культури провалили


Засідання конкурсної комісії відбулося 25 серпня. П’ять з дев’яти членів комісії за довгий час роботи не змогли визначитися і не підтримали жодну кандидатку. Не сподобалася уся трійка…

Як це було... Отже, комісія складалася з дев'яти осіб: Тетяна Мельник – начальниця управління культури, Крістіна Ахтирська начальниця управління економіки, Володимир Петров – депутат міськради, директор приватного підприємства, Юлія Орлова – заступниця міського голови з гуманітарних питань, Анна Русавська – депутатка міськради, Анастасія Супруненко з благодійного фонду «Добросвіт», Ганна Скляренко з Дитячого центру естетичного розвитку «Ясмін» та Наталія Шуліка з Клубу любителів танцю. 

Конкурс проводився у три етапи. На першому етапі комісія знайомилася з документацією, необхідною для конкурсу. Далі був розгляд мотиваційних листів конкурсантів. І на третьому, останньому етапі, члени комісії заслухали проєкти програм розвитку закладу культури, як це бачили наші конкурсанти. До речі, на цьому останньому етапі у залі були присутні учасники творчіх колективів Палацу культури та їхні керівники (понад 40 осіб), які прийшли для того, щоб підтримати свого кандидата. І це логічно, бо саме ця людина, за їхнім баченням, була б найкращим директором, з яким вони бажали працювати.

Усього кандидатів було троє: Лариса Ляшенко (діючий директор ПК), Надія Грижунова (колишній директор ліквідованого районного Будинку культури) та Олена Куценко (у минулому заступник директора ЦДЮТ з навчально-виховної роботи). Три етапи конкурсу пройшли. Програми прослухали. Бажання творчих колективів Палацу культури почули. А конкурс завалили! П’ять членів комісії з дев'яти не підтримали жодного кандидата... Виникає питання: чому так відбулося, що трапилось? Давайте поміркуємо. 

На мою думку, якщо хтось з кандидатів не відповідає критеріям, його просто не допускають до конкурсу. Усіх допустили. Не сподобались. Що, усі троє? А як же думка колективів? Їм же працювати під керівництвом директора!

А, можливо, причина в іншому? Можливо, є четвертий, нікому ще невідомий кандидат, «темна конячка», яку потрібно працевлаштувати? Недаремно все засідання комісії в кутку зали тихо просидів пан міський голова. Загадково посміхнувся та й пішов. Добре. Давайте почекаємо. З часом все проясниться.

Але ж! Хотілося б почути від адміністрації міста коментарі з цього приводу в соціальних мережах чи в ЗМІ та про майбутні кроки у виборах директора ПК. Поки що – ніде і нічого. 

Я думаю, що в комісію по виборах директора Палацу культури – головного осередку культури громади – треба більше залучати працівників культурної сфери: керівників мистецьких колективів міста та району, потенційних меценатів, а також одного або двох представників адміністрації міста (максимум), одним словом, людей, компетентних у сфері культури.

Ігор Кирилов, 
заступник голови Громадської ради
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!