» » Не тільки кандидатки не підійшли, а й комісії висловили недовіру

Не тільки кандидатки не підійшли, а й комісії висловили недовіру


Як ми вже повідомляли, конкурс на посаду директора міського Палацу культури міська влада провалила. Жодна з трьох талановитих і досвідчених у цій сфері діяльності жінок не влаштувала комісію. Аж п’ять з дев’яти її членів не змогли визначитися. Здається, так було задумано міською владою, бо директором повинен стати хтось четвертий, можливо, не такий досвідчений, але «свій»…

Оголошення, яке 3 вересня розмістили на сайті міської громади, про «добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення повторного конкурсного добору на посаду директора Світловодського міського Палацу культури» свідчить, що й комісії висловили недовіру і її треба негайно оновити. Напевне, щоб цього разу було «без проколів». Тож долучайтеся ті, кому небайдужа доля головного осередку культури! Але майте на увазі, що запрошуються громадські організації, які діють у сфері культури. Для включення до конкурсної комісії їх просять подати не одну кандидатуру, а три!

В оголошенні зазначається, що членами конкурсної комісії можуть бути незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування; члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону; члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури. Членом конкурсної комісії не може бути недієздатна особа, особа з «непогашеною» судимістю, корупціонер чи корупціонерка; близька особа або член сім’ї учасника конкурсу. У разі, якщо не менш, ніж від двох громадських організацій надійдуть пропозиції, 22 вересня відбудеться жеребкування.

А крім цього, управління культури і оголошує повторний конкурс на посаду директора міського Палацу культури. З тим, хто виграє конкурс, укладуть контракт на п’ять років. 

Пишуть, що усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду керівника міського Палацу культури. Цікаво, як поставляться до тих, хто вже подавався на конкурс і не отримав підтримки у поважного журі? 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів жорсткі: тут і вища освіта, і вільне володіння державною мовою, і стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, і здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Це тільки мені здається, що усім цим вимогам відповідають Лариса Ляшенко, Надія Грижунова і Олена Куценко, яким минулого разу комісія вказала на двері?

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!