» » Андрій Маліцький розповідав про підготовку до опалювального сезону в обласній адміністрації

Андрій Маліцький розповідав про підготовку до опалювального сезону в обласній адміністрації


Учора, 14 вересня, під головуванням Марії Чорної у Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо підготовки Світловодська до опалювального сезону.

Про підготовку об‘єктів ЖКГ та закладів соціальної сфери  до опалювального сезону у Світловодській міській територіальній громаді доповідали  Світловодський міський голова Андрій Маліцький, заступник голови ОДА Сергій Поліщук, директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Довжук, а також представники СП ТОВ «Світловодськпобут» та  КП «Власівські мережі». 

За словами міського голови Світловодська Андрія Маліцького, наразі акти готовності до опалювального сезону 2021-2022 р.  низки закладів соціальної сфери не підписані через зауваження. Зокрема, у Світловодську проводиться заміна обладнання, труб теплопостачання тощо. На даний час проводиться усунення зауважень від теплопостачальної організації СП ТОВ «Світловодськпобут».  

«Ми маємо зробити логічні висновки і зробити все можливе, щоб діти були в теплі. Це те, на що ми звертаємо увагу, і на це першочергово має звернути увагу міська влада. До 25 вересня теплопостачальна система по закладам освіти та охорони здоров’я буде підготовлена повністю», – зауважила очільниця області Марія Чорна

Як уточнила директорка департаменту ЖКГ Кіровоградської облдержадміністрації Ольга Довжук, акти готовності до опалювального сезону будуть підписані в будь-якому випадку, але з окремими додатками із зауваженнями. У цей час міська влада має звернути увагу на критичний стан обладнання, необхідного для нормального функціонування теплопостачальних мереж під час опалювального періоду. Адже несвоєчасне виконання ремонтів засувок та інших механізмів призведе до поривів та витоків під час настання першого холоду.

Надалі планується проведення перевірок щодо підготовки до опалювального сезону у міській територіальній громаді Світловодська.

«СВ», 
за матеріалами пресслужби Кіровоградської ОДА 
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!